Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem gond, ha felcserélem a...

Nem gond, ha felcserélem a napokat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
De!!!!! Nagy gond.
2008. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólótól várnám a tudományos értékű indoklást, de komolyan, mert kiváncsi volnék rá.

Addig is: itt a rendszeresség , illetve az egézséges táplálkozáson volna a lényeg, bármit is felcserélsz, azt úgy vidd végig, illetve a szénhdrát és keményítő napot illene egyben tartani. Az okát nem tudom, de logikailag ez a két nap kapcsolható össze, a többinek elvben mind1 a sorrendje, valószínűleg eredetileg is csak hasraütés szerűen rendezték be őket. (személy szerint eddig sehol nem találtam bizonyítást, statisztikát, vagy egyéb tudományos értékű infót, hoyg mért ebben a sorrendben vannak)

2008. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugy tudom nem gond, ha teljes egeszeben felcsereled, nem csak ebed-vacsora szinten.
2008. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megyek hétvégén egy klassz szálodába pihenni, és pont gyümölcsnap is esik bele, de már be van fizuzva, nem szívesen koplalnék ott a kidobott pénzemért.. :)
2008. nov. 10. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Második felhasználó, kérlek ne nevettess. Ez az egész 90napos hulladék egy áltudományos szemét.
2008. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt jelentené,hogy Hétfő helyett Péntek lesz,Péntek helyett Kedd lesz,Kedd helyett Csütörtök lesz,Csütörtök helyett Szombat lesz,Szombat helyett Szerda lesz,Szerda helyett Vasárnap lesz és Vasárnap helyett Hétfő lesz.
2008. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én különleges esetben fel szoktam cserélni. És így is hat.

Lehet, nem bizonyított a hatás oka, de én ennek köszönhetem a lányomat...

2008. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!