Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Februárban szültem 88kg...

Februárban szültem 88kg voltam. Mindig 55-58kg között mozogtam. Most vagyok 62kg. Az utolsó 5kg már nem mozdul és most vagyok a 17. napnál. Leszek még 58kg valaha ezzel a diétával?

Figyelt kérdés
Kérem,csak az válaszoljon,aki ért is hozzá és kíméljenek a gúnyos választadók!
2008. okt. 27. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Szépen lassan le fog az még menni, messze van a vége, még alig kezdted el. Én is 88-al mentem szülni, előtte meg 62 voltam. Én is így fogytam vissza.
2008. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen le fog menni az az 5 kg, csak türelem! Nehezen indul be, de hatásos ez a fogyókúra! A végén azért mennek lassan a kg le, mert a szervezet is hozzá szokik a kevés táplálékhoz! Több víznapot kell beiktatni! Egyébként utána, ha végzel figyelj oda, mert az az 5 kg gyorsan visszajön!

Én így fogytam le 15 kg, de után, amikor már nem figyeltem oda az 5 kg hamar visszajött!

(Most 2,5 hónapos a kisfiam, de én is ezzel akarok fogyizni utána.)

2008. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!