Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet az, hogy több mint...

Hogy lehet az, hogy több mint 30kg felesleg van rajtm, de mindenki azt hiszi, hogy 20kg?

Figyelt kérdés
az a helyzet, h egy szakitás miatt nagyon elhíztam és most nyárra ugy döntöttem , h ezzel fogok foglalkozni, mármint magammal, hogy kezdetben fogyok és ha lefogytam 15kg ot akkor elmegyek torázni... persze nem drasztikusan szeretném , mert csináltam azt is ,és visszjött a duplája, teljes életmodváltást tervezek... és azt nem értem hogyha mondjuk azt hiszik, h kb 20kg felesleg van rajtam , akkor ha fogyok 15kg ot, az megsem fog látszani rajtam... előre is köszönöm
2010. máj. 30. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
??? Mi a kérdés?? -15kg megfog látszani! Max. annyit látnak majd, hogy még kéne. De ezt nem lehet így belőni, hogy pont 20 kg felesleg van rajtad, mindenkinek más a normális.
2010. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

rajtam is ennyi van...jojó...jól rácsesztem.Amúgy nekem is szakítás miatt jött fel...az emberek szemébe ne merek nézni az utcán.


Gondolkozok új terven ami nem koplalás, hanem valami egészséges...a torna gázosabb mert terheléses asztmám van és mindentől fulladok(45kg-osan is így volt)

2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1. Szakítás miatt még senki nem hízott el. Mindenki a saját hülyesége és igénytelensége miatt hízik el. (Tisztelet azoknak a kivételeknek, akik betegség miatt híztak meg - ők nem tehetnek róla.)


2. Teljesen mindegy, hogy 20 vagy 30 kg a felesleg, mindegyik iszonyú sok.


3. De igen, már 8-10 kiló is jelentős változás. Lehet, hogy aki minden nap lát, annak nem, de aki ritkábban, az már 5-6 kilót is észre fog venni. 10-et pedig biztosan.

2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%
lehet szakítás miatt hízni...ez nem igénytelenség..te még nem ettél kínodban? jah gondolom nem miss tökély:/
2010. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem se lehet szakítás miatt hízni... no mindegy. sok sikert kedves kérdező, és bizony, látszani fog már mínusz 4-5 kiló is!
2010. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) igyekszem :)
2010. máj. 31. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igénytelenség, kívánom, 1x éld át.

Már miért ne lehetne hízni tőle? (Lelki okok...

Én fogytam tőle 14 kg-ot, mindenkire másképp hat, ha fogyni lehet tőle, akkor hízni is, sajnos.

(Nem azért fogytam, mert akartam, hanem mert nem bírtam enni, vagy amit megettem, az sem maradt bennem. Nem kell a kérdezőt sem egyből igénytelennek nevezni...)

2010. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Oktikai csalódás!
2010. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
.
2012. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!