Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van hasonló diéta, mint a 90...

Van hasonló diéta, mint a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Ugyanis ez nekem régen maximálisan bevált, de az a problémám egyrészt, hogy mivel készíteni kell hozzá az ételeket, nekem ez most nem megy, mert pörgös heteim vannak. munka, suli, vizsgák, család. így 7-8 mire hazaérek és jön a tanulás. max összedobok valami kajcsit, de csak hétvégén tudok normálisan főzni. a másik meg hogy anyagilag is "megviselne" ez a diéta (gyümölcs, hús) és hát most ilyen szempontból sem jó. úgyhogy tudnátok valamilyen jó diétát? ami hatékony, olcsó. nem baj, ha nem gyors diéta, csak jó legyen!
2010. ápr. 15. 09:40
 1/8 anonim válasza:

Új Generációs Egészség és Testalkat - Program! Ez egy olyan módszer, amivel egészségesen, tartósan, a lehető leggyorsabban tudod elérni a kívánt eredményt!Ez egy INGYENES személyere szabott tanácsadás, segítségadás!

ha bővebb infó érdekel csak írj egy e-mailt: totheniko.lr@gmail.com

2010. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
Testkontroll a legeslegjobb :)
2010. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
(utolsó) A testkontroll az alapja a 90 naposnak. Másnéven Diamond-módszernek is nevezik. 30 kg-t fogytam tőle és sosem éheztem. Ez a könyv volt a bibliám:)
2010. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerüen csak gondold újra mit és mennyit eszel. Fogd vissza a szénhidrát (cukor, lisztes ételek - köztük kenyér is) beviteld, növeld a rostosakat (gyümölcs, zöldség, teljeskiörlésű dolgok).

pl szendvics/hambi helyett salátát vegyél ebédre

Ha kávézól fokozkatosan csökkentsd a cukrot, amit beleteszel. Ha iszol kólát, akkro a cukormentes változatot válaszd - de a legjobb lenne, ha csak vizet innál. (ps: én is fogyóztam - életmódot váltottam és nem mondtam le a kóláról, továbbra is iszom, mégis fogytam. De a zero változatot használom)


Ha nasiztál eddig, akkor azt szüntesd meg, ha nagyon nem bírod egyél egy répát (ezt nem tart sokáig megpucolni, még reggel készülődés közben is felvághatsz kettőt kisebb darabokra, hogy bármikor bekaphass 1-1-et.


Mindenből egyél, vegyél kevesebbet, mint eddig, valamint egyél inkább többször kevesebbet, mint többször sokat. Ez bármilyen életmódba bevihető, mert 10 percekre meg lehet állni bekapni valami keveset. A lényeg, hogy erre a 10 percre teremts némi nyugalmat magadkörül és lassan rágva eszegesd meg, amid van.

Reggelizz (nagoyn fontos, hogy ezt beépítsd az életedbe - nehéz lehet az elején, de ezt is kezdheted tápláló turmixxal, aztán egyre több mindennel. Hidd el egy idő után már nem fogsz tudni elmenni reggeli nélkül otthonról)

Amúgy az 5 étkezés az ajánlott, bőséges reggeli, 10 órai, ebéd, uzsi és egy könnyed vacsi.

A kalóriabevitelt próbáld meg kb 1000-1200 körül tartani, de amúgy ez alkatonként változó, nem szeretném megszabni, mert neked más lehet. A lényeg, hogy kevesebb legyen mint eddig.


Ha tudsz némi mozgást is vigyél be az életmódodba. Nincs időd fitnessre? Semmi gond... szállj le a buszról/metróról 2-3 megállóval hamarabb és ezt tempós sétával tedd meg. Hidd el, hogy rengeteget segít.


Én azt mondom amúgy, hogy a szénhidrát a legnagyobb ellenség, szóval azzal óvatosan. A zsír viszont szükséges a vitaminok miatt, szóval sajtokat azért egyél, hogy ezt biztosítsd, de persze mértékkel. Amúgy én általában mindenből a light-os/zsírszegény(ebb) változatokat vásárolom és mióta fogytam is tartom a súlyom.

Fehérje is kell - húsok, sajtok... de ha lehet egyél csirke, pulykahúst.


Kb ennyi.

2010. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok, csak még annyit akarok hozzátenni, hogy változtatás nélkül nem fog menni, tehát igenis szánj magadra egy kis időt, hogy tudj változtatni. Amúgy ha rohanós életmódod van, mindenképp megéri kicsit lelassúlni, mert az amúgy sem egészséges.


Az pedig nagyon jó, hogy nem akarsz gyorsan fogyni, mert azt nem is lehet tartósan. Lődd be az 1kg/hét irányt és az jó lesz. Ne állj naponta a mérlegre, csak max hetente egyszer és ne csak a súlyodat mérd, de centizz is. Amúgy a heti 1 lehet több kevesebb, mert sokmindentől függ, hogy épp mennyi megy le. Ne befolyásoljanak a rövidtávú eredmények, csak koncentrálj a hosszútávúra.

2010. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10.35-ös!

Mennyi idő alatt fogytál 30 kilót?

2010. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
10:35-ös vagyok..kicsit több mint fél év alatt..a kérdező hatásos nem pedig gyors módszert kért;)
2010. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok van olyan ami "hasonló". A kérdés hogy mit szeretnél. Ha ingyenes, elsősorban diéta alapon keresel programokat, akkor érdemes a neten szétnézned. Ezeknél az a lényeg hogy a kaját nagyon szigorúan magadják előre és tényleg van eredményük. A kérdés hogy meddig, a jo-jo effektus elkerülése a legfontosabb.


Ha valami komolyabbat akarsz, ami életmód alapú és nem csak a kaja kontrolljáról szól és pénzt is áldoznál rá, akkor javaslom ezt:

[link]


A testsúlykontroll programjuk elég hatékony, nekem tartosan lejött 10% a testsúlyomból, pont annyi, amennyit akartam.

2010. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!