Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet-e pótolni az étkezést...

Lehet-e pótolni az étkezést néha táplálék kiegészítővel, pl. vacsorát?

Figyelt kérdés
69kg-ról indultam,most tartok a 7.napnal,eggig -2kg-nal tartok(gondolom meg csak víz)-10kg-ot szerenék még leadni,csak az a baj,hogy nehezen tudom betartani,mivel kevés időm jut a főzésre,főleg mivel a családnak nem biztos hogy az kell,amilyen napom pl. nekem van.
2008. szept. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Értelen szerűen táplálék kiegészítőnek hívják, nem táplálék helyettesítőnek, nem helyettesítheti a rendes vacsorát. Más kérdés, hogy egyszer kétszer lecserélhetjük a vacsorát vele, de azt nem lehet megcsinálni, hogy minden nap pirulákat eszel kaja helyett.
2008. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha turmixra gondolsz, meg ilyesmire akkor igen.

meg merem kockaztatni, hogy ezek a feherjedus turmix porok egeszsegesebbek mint a toltottpaprika

es irjak is, hogy etkezes helyett lehet.


ha ilyen tabikra gondolsz, akkor nem.

2008. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!