Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Este 18:00 óra után csak...

Este 18:00 óra után csak narancsokat eszek. Baj ez?! Ha ezt folytatnám 90 napig, letudnék fogyni? :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam, hogy 5-6 óra után már csak gyümölcsöt ettem, az volt a vacsora. De valaki azt mondta, hogy nem jó, mert a gyümölcs az éjszaka alatt megerjed a bélrendszerben és savat gerjeszt, ami hosszú távon kikészíti a gyomrot.


Azóta délután uzsonnára eszem a gyümölcsöt, vagy tízóraira, s inkább joghurt a vacsora.

2010. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, tele van gyümölcscukorral, ráadásul gyorsabban emésztődik, mint a nap során elfogyasztott étel, ezért megerjed. Szóval gyümölcsöt délelőtt kell enni. Estére maradjanak a fehérjék.
2010. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1x próbáltam én is, másnap rágni alig tudtam, annyira kikészítette a fogaimat, ráadásul aludni is alig tudtam a hasfájás miatt.

Ja, és én csak 1 narancsot ettem meg....

2010. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak a saját példámbó tudok kiindulni.

Este narancsot eszek, grapfruitot (ált. 2db-ot) és semmi bajom. Nem ég a gyomrom, nem híztam el, és nagyon jól érzem magam. Fogyni nem tom fogytam e, mert mellette módjával eszem, de bajom az nem lett.

2010. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és 176/58 vagyok. :)
2010. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Gyümölcsöt délelőtt folyamán egyél, vacsorára fehérjét. (sovány húst, felvágottat kenyér nélkül, kevés zölddel , natur joghurtot, pár kocka sovány sajt stb.)
2010. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!