Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt pilóta...

90 napos diéta alatt pilóta piskótatallér?

Figyelt kérdés
90 napos diéta, szénhidrát napon járok, és azt írja hogy este, vacsorára, torta, vagy sütemény. Hát én pilóta piskóta tallért gondoltam enni, de abból hány db kell? Vagyis mennyi egyek meg belőle? 3-4 db? Segítsetek!!!
2010. jan. 30. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái... Torta helyett ehetek-e pilóta piskótatallért?:)))))))))))))))))))
2010. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1, szerintem nem KÖTELEZŐ tortát vagy sütit enned.

2, nyilván a diéta sem egy egész tortára gondol, hanem csak arra, hogy megengedhetsz magadnak egy kis tortát (1 szelet)

3, Ennek tudatában úgy gondolom, hogy megehetsz 5-öt is :P

2010. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
:D Szánalmas. Diéta alatt torta meg piskótatallér. Tudod mit? Egyed meg mindkettőt, amennyi beléd fér! nehogy inkább elmenj tortasütés helyett futni és nehogy a pilóta helyett egyél egy jó zöldségsalátát!
2010. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Persze, szénhidrátnapon egyél nyugodtan pizzát,tortát, krémest,kekszet, burgonyaszirmot, pattogatott kukoricát,és minden egyéb ilyen üres kalóriát!

De ugye tudod h így fogyni nem fogsz,sőt azt is visszaszeded,amit a másik 3nap alatt nagy nehezen leadtál??

2010. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sőt, egy kis marhapörköltet is főzz a piskótatallér és a torta mellé, aztán 4 liter kólával öblítsed le. És mégis jó diétázó maradtál, mert csak szénhidrátban gazdag ételeket ettél, ahogy azt a szénhidrátnap megköveteli.

Ezért jutalmazd meg magad egy kis csokikával.

2010. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valamihez nem értetek, akkor tán ne szóljatok bele! A diétát eddig mindenki csak dicsérte, aki betartotta, mert leadott vele nagyon sok felesleget, úgy hogy nem mozgott mellette. Hát még ha edzene is az illető. Eddig mindenki csak elégedett volt vele.

A szervezetnek szüksége van szénhidrátra, ezt még szerintem általánosban is tanítják a gyerekeknek.. :)

A diétához kitartást, adj le minél többet:)

2010. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó: De kérlek szépen, a szervezetnek MINDEN NAP szüksége van szénhidrátra, fehérjére és zsírra egyaránt. JÓ MINŐSÉGŰ TÁPLÁLÉKOKBÓL! Ehhez képest a 90 napos szarság át akarja írni a biológiai tényeket.

És milyen undorító dolog az, hogy sütit és tortát ajánl VACSORÁRA ez a fajta diéta?

Ezzel a szarral le lehet fogyni, NAGYON ROSSZ izom/zsír vesztési aránnyal és le merem fogadni, hogy ez a fogyás esetleg a nagyon kövér embereknél lehet tartós, de egy normális súlyú, kissé elhízott embernél ez az egész egy hatalmas káosz, amivel tönkreteszik saját magukat. Aztán jojó...

2010. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Én most ettem meg egy fél csomag piskótatallért, csak nem áltatom magam azzal, hogy fogyózok:)))))))))
2010. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na ti aztán mind nagyon okosak vagytok. Én két hete csinálom ezt a diétát és igen is ettem csokit + sütit is szénhidrát napon. A 2 hét alatt 2 kilót fogytam. És folytatom tovább...képzeljétek minden szénhidrát napon eszem egy kis édességet.

Nyugodtan megehetsz 4-5 pilótát is, de csak ch napon. A többiek biztos csak irigykednek, ne foglalkozz velük.

2010. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!