Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát 14 évesen?

90 napos diétát 14 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom, elég furcsán hangzik, hogy 14 évesen, de...

165 cm, 65 kg-os vagyok. sokan mondják, hogy milyen csinos vagyok, van, aki 55-58 kg-ra tippelnek. Én mégis soknak tartom ezt. A kérdés tehát az, káros lenne-e 14 évesen belekezdeni egy ilyen diétába. Szerintem nem, mert ez tudtaommal csak szétválasztja, ugyan azt eszem, csak nem össze-vissza. Ha mozognék is mellett, az jobb lenne? És egy, számomra legfontosabb kérdés: a mellem ruganyosságát, valamint méretét és további növekedését mennyiben korlátozza, ha megcsinálnám?

Fontos lenne, hogy mindenre írjatok válszt! Nagyon hálásan köszönöm!!!


2009. dec. 9. 18:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasz kicsit irónikusnak hatott... de nem gond. Meggondoltam magam. Édes apukám december 15-én elhunyt rákban. Alig tudott enni, csontsoványra lefogyott. Amíg teheti az ember, egyen. Mert ha jön egy halálos betegség, már sajnálni fogja. És ilyen fiatalon ne koplaljon az ember.

Édes Apukám is így gondolná...

2009. dec. 18. 09:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mozgás. Az evéssel akkor kell törődni, ha egy éve hiába sportolsz lelkiismeretesen (hozzákezdve akár naponta) és örömmel (mindig miután nekikezdesz:). Akkor tényleg sok a kaja, ha egy kellemesen sportos hobbi mellett nem áll optimálisra az alkatod.
2009. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség!! Ne csináld!! Inkább amit javaslok, az a tartós életmódváltás.
2010. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ne legyél hülye :D 65 kg az szted sok??.. 60 kg on aluli nőrre ránézek mert.

1. nincs fenékforma (max nagyon megcsapolt)

2. koponya feje van

3. ruhák lötyögnek rajta

2010. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ohh.... :D ez jól esett ^^:-)
2010. jan. 3. 18:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Pedig bizony, inkább kicsit röcögjön a csuklós busz rajta, nem pedig lárvafejű, gödörmellű, csigolyahasú, pálcalábú, gyerekseggű idióta legyen már a lány, ha hozzáérek... Ha mozogsz, akkor formásodsz. A női izomzat szépül, és nem leszel kigyúrt állat disznóhormonok nélkül. Ha az asztalra akarsz csapni, akkor inkább kiáltsd közben azt, hogy "Mozgás!" :)
2010. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Értettem :)
2010. jan. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!