Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát 14 évesen?

90 napos diétát 14 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom, elég furcsán hangzik, hogy 14 évesen, de...

165 cm, 65 kg-os vagyok. sokan mondják, hogy milyen csinos vagyok, van, aki 55-58 kg-ra tippelnek. Én mégis soknak tartom ezt. A kérdés tehát az, káros lenne-e 14 évesen belekezdeni egy ilyen diétába. Szerintem nem, mert ez tudtaommal csak szétválasztja, ugyan azt eszem, csak nem össze-vissza. Ha mozognék is mellett, az jobb lenne? És egy, számomra legfontosabb kérdés: a mellem ruganyosságát, valamint méretét és további növekedését mennyiben korlátozza, ha megcsinálnám?

Fontos lenne, hogy mindenre írjatok válszt! Nagyon hálásan köszönöm!!!


2009. dec. 9. 18:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a néhány helyesírási hibákért! :-)
2009. dec. 9. 18:39
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődésban vagy még, semmiképpen ne csináld! Ne a kilók számát nézd, hanem az összképet. Lehet, hogy nehezebbek a csontjaid, vagy izmosabb vagy. Centire, ruhaméretre ugyanakkora emberek között lehet akát tizen kiló különbség is.


Szerintem ne akarj feltétlenül kilóban fogyni. Ne egyél sok cukros, lisztes, krumplis zsíros dolgot és mozogj sokat. Semmiképp ne diétázz, csak figyelj oda a mértékre és a minőségre.

2009. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Ezek iylen látogatottságnövelő provokatív médiakérdések?


Tudja a site owner, hogy erre ugranak az emberek, és majd jól telekommentelik, ezzel növelve a laplehívás számát?


Állandóan, szinte kétnaponta van egy fiatalkorú aki agyon vissza akarja fogyasztani magát, vagy anorexiás és még mindig hájasnak látja magát...



Kicsit már gyanúsan gyakori a dolog.


Ki lehet tiltani erről a kamuoldalról, meg be is lehet kapni a bal bokám combig...


Zéééé

2009. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ajánlják ilyen fiatal lányoknak a fogyókúrát(bár nem írtad pontosan,hogy milyen típusú is ez),hidd el nekem,én is egészségügyis vagyok,a szervezetedben minden összefüggésben áll,és az egészségi állapotodat nagy részben befolyásolja,hogy mit eszel.Én nem diétát javasolnék,hanem egészséges táplálkozást,testmozgást.Ügyelj a rendszerességre-oszd be,hogy naponta hányszor és mikor és mit eszel,ne vacsorázz túl késő,és fontos hogy minden hasznos tápanyagot magadhoz vegyél.A szénhidrátfogyasztást kellene kicsit lecsökkentened-pl ne egyél sok édességet,cukros dolgot,inkább gyümölcsöt.Emellett mozogj is,mert azon van a hangsúly,gyorsítja az anyagcserét(persze ezt sem kell túlzásba vinni,látogass el olyan oldalakra,ahol edzésterveket találsz-rengeteg ilyen van).Naponta mozogj,ha otthon csinálod,konditerembe is eljárhatsz,ott is hasznos gépek vannak(oda persze elég hetente 2-3x+egy kis otthoni torna).Ha lefogysz akkor természetesen kisebb lesz a melled,a feszessége is esteleg,de ez nem biztos és egyénfüggő,a melled mostani méretétől és a bőröd rugalmasságától is függ-ne aggódj,azért nem hiszem,hogy megereszkedne a hasadig:DD Sok sikert!
2009. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és mint írtam,szénhidrátbevitelt kell kicsit csökkentened(mint ahogy előző is írta)kevesebb krumpli,rizs,cukor,csoki,süti,stb-a szénhidráttartalmat megtalálod az ételek csomagolásán.
2009. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Zéééé, nem hiszed el, a kölkök tekintélyes része tényleg ennyi értelemből kénytelen gazdálkodni.
2009. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak 65 kiló vagy??az nem sok...amugy ha akarod elkezdheted...én 12 éves vagyok és már megcsináltam az első 90 napot... 93 kiló voltam most már csak 81...nagyon jó ez a diéta:)
2009. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! És nem, nem vagyok hülye, egyszerűen csak feltettem egy kérdést, amire, szeretnék választ kapni. Nem vagyok megelégedve a testemmel, és tanácsot kértem. Szeretnék fogyni, de csak mozgással-úgy tudom- nem lehet. Ezért nem kell megszólni. Várom még a válaszaitokat! :-)
2009. dec. 12. 12:39
 9/17 anonim válasza:
Szia!én 12 évesen voltam 75 kg és a 90 nap után 15 kg-ot fogytam!szerintem ez elég jó eredmény...nekem sem ajánlották de én kétszer megcsináltam és most mégis jól vagyok :D:D
2009. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van, gyerünk mindenki, koplalás!!!
2009. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!