Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire talaljak cikinek a fiuk?

Mennyire talaljak cikinek a fiuk?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok,168 koruli a magassagom,a sulyom meg 62kg.Ez atlagos?vagy lekellene adnom par kilot?
2009. nov. 11. 13:06
 1/8 anonim válasza:
42%
Te a fiuknak akarsz megfelelni?Akkor fogyjàl még vagy 10 kilot.Pfff.Normàlis a testsulyod.Akinek nem tetszik,az nem hozzàd valo.
2009. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a csontozatodtól függ, de szerintem néhány kiló plusz lehet rajtad.

ha a melled és a nyakad közötti részen nem látszanak egy picit sem a bordáid, akkor van rajtad egy kis felesleg.


én is 168 centi magas vagyok, 58 kiló, de vékony, mert nehéz csontozatú vagyok.

anyukám szintén 168 centi, ő fiatalon 54 kiló volt, mégis husibb volt, mint én, mert ő könnyű csontozatú.

2009. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a magasaghoz kb. 58 kg a legjobb. Par kg-t ha fogysz, semmi bajod nem lesz. Nyilvan te is erzed, hogy par kg-t kellene fogynod, hiszen ha nem igy lenne, nem irtal volna ide. Mozogjal sokat, es akkor jo kis sportos, izmos leszel.
2009. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

A számadatok alapján teljesen normális a súlyod. Ez nem ciki, meg egyébként se így kell hozzáállni, még ha valóban lenne is fölösleged - akinek "ciki", azzal nem kell járni. Kérlek, ne ilyen aggodalmakkal töltsd az életed, ne heverjen romokban az önbizalmad - olvasd el Naomi Wolf a szépség kultusza c. könyvét, szépen elmagyarázza, mi vezet odáig (média stb.) hogy egy normális alkatú fiatal lány kövérnek érezze magát.

Én 164 centi vagyok és 58-60 kg, voltak olyan pasik, akik azt mondták, nehogy fogyjak, inkább híznom kéne (egyiket se akarom) - ezt csak azért mondom, hogy lásd, van sok pasi, aki a teltebb nőket szereti.

2009. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát én 26 évesen 175 cm magaságomhoz vagyok 61 kg. Na ez az átlagos, és még a csontozatom is elég erős.
2009. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Nem ciki elhiheted. A parom joval nehezebb nalad de en imadom igy is. Nem a suly szamit . Igaz egy bizonyos fokig mert utana mar egeszsegtelen teher a tobblet.
2009. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Eszméletlenül ciki , azt ajánlom , hogy sürgősen foggyál te kis hurka gyurka
2009. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha te így jól érzed magad, akkor ne fogyj... Viszont ha jobban éreznéd magad pár kilóval könnyebben, akkor hajrá. :D


A kisugárzásodon sok múlik, hogy jól érzed-e magad a bőrödben, vagy nem. (:

2010. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!