Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen tortát vagy sütit...

Milyen tortát vagy sütit esztek vacsira a 3 kocka csoki mellé?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 09:35
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Menj már a jó édes anyádba te szemétláda köcsög!

Szétbaszom a fejed, ha kiderítem ki vagy!

Gondolom a 2 mázsás demilek között kell keresgéljek!

2009. nov. 13. 13:54
 22/25 anonim válasza:

<OFF>

A kérdezőnek: TROLLOKNAK NEM SZABAD VÁLASZOLNI!

A trolloknak: menjetek 4chan-ezni inkább, nem szép dolog neten kívül élőket zaklatni... még ha mókás is...

</OFF>


Csoki mellé valami kevésbé csokisat ennék helyedben, szerintem a meggyes piskóta pont jó lenne, ráolvasztod a csokit és már eheted is. Esetleg Valami fanyarabb lekvárral is megdobhatod még. Nem értek a fogyókúrához amúgy, inkább a normális étkezést és testmozgást javaslom mint a diétákat =D

2009. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves "TROLLOZÓ"!


Ha lenne eszed (a kérdezőnek és a röfi pártolójának is) felfognád, hogy miért szar a 90 napos...


De látom nincs. További jó böngészést és neten kívüli "életet".


Egyébként mi az a "4chan"?

2009. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ne foglalkozz az olyan barmokkal akik beszólogatnak...tiszteletben kellene tartani azt, hogy kinek mi a véleménye. Valaki esküszik erre a diétára, valaki ellenzi..nem vagyunk egyformák. Én ma kezdtem el, a családomban csak pozitiv tapasztalatok vannak . Ezek szerint az egyik kedves válaszoló szerint röfiként kezdem el a diétát, de nem érdekel, mert legalább teszek az ellen, hogy ne legyek az. Édesanyám nem sok túlsúllyal kezdte el, nagyon szépen olvadtak le róla a kilók. Hugom is "röfiként" 75 kg-osként kezdte el és már 8 kiló lement róla elég hamar. És most jön a tőrdőfés XD Ő sültkruplit, csokoládét, tortát is evett ...

Persze az ellen tábor tud tudományos magyarázatot adni, miért nem helyes, de ha hatásos és nem éhezel mellette kit érdekel?!Sok sikert kivánok kedves kérdező! :)

2009. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Látom ez a csokis dolog már meghozta az erődet is !!! Akkor nem hallgattál senkire és sport szeletet ettél ezek szerint! Honnan tudnád meg, hogy ki az? 58 kilóval én nem rajoskodnék ennyire. Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. Egyél orosz krémtortát!
2009. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!