Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Igaz az hogy 18éves kor alatt...

Igaz az hogy 18éves kor alatt nem lehet 90 napos diétázni?

Figyelt kérdés
O.Omert én azt kipróbálnám de 12 vagyok
2009. szept. 10. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok, tavasszal végig csináltam. Barátnőm anyukája, aki orvos, Ő ajánlotta. Szerintem lehet vele fogyni,de bírsz máshogy is, és az talán nem ennyire megerőltető.. Már én sem csinálnám.. Egészséges táplálkozás + mozgás. Ezzel többre viheted... Body builder alapismeretek. Keresd meg.
2009. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Én 16 éves vagyok, és már többször végigcsináltam, ha nem is mind a 90 napot, de sokszor 1-2 hete, hónapot!

Én mondjuk egyébként rossz evő vagyok, szóval általában pizzát, spagettit, rántotthúst meg ilyeneket eszek, ezért néha jó néha egy kis egészséget csempészni a mindennapokba:D

Egyébként szerintem ez a legjobb fogyókúra, de ha igazán sokat szeretnél fogyni, akkor sokat sportolj mellette, (nem gyümölcs napon,vagy víznapon!!!) és akkor minden ok:D


Sok sikert hozzá!

2009. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem igaz...egyébként énis kiszeretném próbálni...(16 éves leszek...)
2009. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
Tizenkét évesen minek fogyókúrázni ? Egyáltalán nem egészséges.
2009. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

12 évesen ne akarj diétázni. Pár év és megnyúlsz és fogysz. Különbenis a 90 nagyon fejlődő szervezetnek nem jó. Felboríthatja a szervezeteted és, ha már megvan a mensid azt is össze zavarhatja.

Am én 12 évesen olyan 75kg körül voltam. Megnyúltam és lefogytam mindenféle diéta nélkül. Szóval csak várj :D

2009. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és most 17 vagyok. Ezt az elöbb elfelejtettem hozzátenni :D
2009. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és a 70. napon vagyok!!!!!!! Mivel nincs nagy súly feleslegem csak 7 kilót adtam le de van egy internetes közösség, ahol a lány 2 hét alatt adott le ennyit, bár neki nagyobb súlyfeleslege volt. írd be gugliba h 90 napos diéta fórum így ahogy mondom és a leelső amit kidob ott olvagass
2009. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szivem! Nagyon sokat fogsz nőni! Tudom elcsépelt szöveg, de mozogni kell és oda figyelni az étkezésedre! Én 14 voltam amikor fogyókúráztam. Nem csak az számí, hogy most leadd a felesleget, hanem, hogy később ne jöjjön vissza. A 90 napos diéta igazából nem a koplalásról szól, így nagy kárt nem tehet benned, és pozitív a véleményem róla, de jobban jársz, ha rendszeresen eljársz mozogni. Hosszú távon hidd el nekem, az a kifizetődőbb. Én mai napig tartom a súlyom, amit anno leadtam. Mit csináltam? Letettem a csipszet, csokit, kólát, nem ettem kenyeret lehetőleg. Este 8után nem ettem és hanyagoltam a zsíros kaját. Ezn kívül hetente 3x rendszeresen mozogtam, plussz amikor lehetett és volt kedvem, akkor elmentem futni, úszni vagy biciklizni. A kezdet nehéz volt, de akkor 8kilót adtam le és mai napig semmi bajom az alakommal.


Végeredményben én nem tanácsolom a 90napos diétát. Ismerd meg önmagad és az önmagad diétáját alakítsd ki.

2010. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
16:'4-es voltam és elfelejtettem hozzá írni, hogy 22éves lány vagyok. Csak visonyítás képpen.
2010. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!