Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki hisz benne? Lehet töle...

Ki hisz benne? Lehet töle fogyni tényleg? és ha igen menyit?

Figyelt kérdés
90 napos diétát akrom elkezdeni.és szeretnék tudni mindent róla
2009. aug. 14. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
hülyeség
2009. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Figyelj! Nyugodtan kezdj el diétázni! De ne úgy hogy egy nap csak egyszer eszel és nagyon kevesetm hanem reggelizzél meg, és olyan 14.00-körül egyél ebédet, de úgy hogy lassan egyél, és annál hamarabb érzed úgy hogy megteltél. Ne tömd be az ételt, ugyanis a gyomrod képes rá hogy kitágulhat. Sportolni is célszerű. Van youtube-n pá sportgyakorlat. (hasizom, farizom, combizom) Én leginkább a hasizmot csinálom, és bevált. 3 éve sportolok, úgy hogy este 18.00-fele lemegyek futni kb 2 km-t, és mindennap a hasizmomra gyúrok. Tarts be hogy este NE egyél!!!!! De ha megéheznél egyél gyümölcsöt! Az nem hízlal. Napközben sok vizet igyál (főleg nyáron) és sztem felejts el a cukros italokat (pl. Cola, Fanta...) és ne sózd az ételeket, ugyanis a só fokozza az elhízás veszélyét. Ha ezeket betartod 90 nap alatt akár 20 kg-ot is fogyhatsz. :)
2009. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%
Ismerősöm is csinálta, és Neki bevált. Próbáld ki, maximum, ha egy idő után Neked nem válik be, hagyd abba, bár az nem ajánlatos. Biztosan sikerülni fog :)
2009. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
wáww én is ki akarom próbálni csak az a baj h és szeptemberre szerettem volna lefogyni hogy a legeslegutálatosabb embernek villoghassak a feszes hasammal:D
2009. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolonak:

én is igy voltam ezzel:D

2009. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly csináltam,igaz csak 5 hétig birtam,de lement 6 kg,könnyedén.Tartottam is pár hónapig,viszont uttánna egy visszérmütét miatt sokat feküdtem,ettem,igy vissza is jött:-(Pont hétfőn szeretném újra elkezdeni.
2009. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tavasszal csináltam, akkor lement 10 kiló, most megint nekiálltam ma van az 5. napom. Nem tudom most a kiinduló súlyom, de a célom megvan. A mérleget meg egy hónapig nem is akarom látni :)
2009. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!