Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Margit szeletet lehet enni ch...

Margit szeletet lehet enni ch napon vacsira?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem vacsira,akkor ebédre egyem? Vagy, lehet egyáltalán? Ha igen, mennyit? 2-3 kicsike szelet?
2009. júl. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Margit szelet? Bocsi, hogy nem tudom
2009. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom. Tippelek. valami hús, vagy sütemény :)) biztos nem zöldség :D
2009. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D:D Az ilyen kakaós piskóta lappal készült,valami főzőtt krém van a tetején,és csokimáz. Valami ilyesmi féle sütemény :) Anyu ma azt sütött,és érdekel,hogy holnap ch napon ehetek-e :)
2009. júl. 6. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
az aztán diétás :D
2009. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha legalább édesítővel készítette volna... szerintem nem lehetne, de ha már nagyon akarsz, akkor egy szeletet ehetsz. De akkor máshol le kell faragni, aznap már nem sok mindent eszel...

és inkább délelőtt, mint este.

2009. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy lehet, csak aztán ne csodálkozz, ha egy dekát sem fogysz a torta-diétától. Én előbb megnézném, miből is áll a dolog. Piskóta? Tojással készül. Mi a tojás? Fehérje. Szabad enni szénhidrátnapon fehérjét? Na látod. Krém van benne? Miből készül a krém? Tejből? Mi a tej? Csak nem fehérje és zsír? Nahát, mik vannak... Csoki van a tetején? Mi a csoki? Kakaóvaj? Mi a vaj? CSak nem zsír? Nahát... Ha már egy ilyen tudománytalan idiótaságot diétaként csinálsz, legalább lennél tisztában azzal, miből is van a kaja, amit megeszel...
2009. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pár falatba nem halsz bele
2009. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!