Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj hogy ennyit ettem?

Baj hogy ennyit ettem?

Figyelt kérdés

Szénhidrátnapom van, és ma összevissza 4szelet kenyeret ettem :O:O


Ebédre : 1és fél szeletet.

Vacsorára : 2és fél szeletet.


Ez nagyon sok,ugye?:S


2009. jún. 29. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a barátnőm 150 kg én 70. nem tudom igazán megérteni azt hogy koplaljon valaki. ha valami finom és elérhető akkor miért nem eszed. szval ha kiszámoltad és beleférsz a kaloriamannyiségbe nem sok; ha nem, akkor sok az a kenyér. de ha éhes vagy akkor azt jelzi szervezeted hogy hiányzik valami neki.
2009. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mi ez a baromság?! Miért nem eszel rendesen, mint egy épeszű ember? Téged is bepaliztak valami hülyeséggel?"


Az Úr adjon erőt és egészséget hogy ilyen a gondolkodásod neked is.ENNI KELL.Egy nap sem szabad semmit megvonni.Pont olyan mintha 2 napig nem innál vizet mert nincs víznap.Jót teszel vele????SEMMIT.Egyetek már ember módjára...napi max 1500 kalória,DE EGÉSZSÉGESEN.Nem hogy ezt vagy azt vonok meg napokig.Ki találta ezt ki??


Élő példa vagyok,hogy egészséges evéssel,mértékkel NAGYON DE NAGYON szép eredményt elértem...és volt benne süti is ha megkívántam,akár sültkrumpli,de aznap akkor már csak saláta...

2009. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úúúúúristen de gyűlölöm az olyan embereket, akik csinálnak vmit valaha az életükben (pl. fogynak vagy szülnek egy gyereket császározás nélkül)és onnantól mindenki hülye, mindenki béna, ők az Atyaúristen és be nem áll a szájuk. Tanácsot nem adnak, csak általános dolgokról okoskodnak. Előttem szóló, gusztustalan vagy.
2009. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ettél sokat, főleg ha ennyit mozogtál mellé... ne legyen bűntudatot, ennyi kenyérrel kevesebbet ettél mint szerintem én bármelyik napon :D (én is 90 naposozok)
2009. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!