Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én még csak 3. napja csinálom....

Én még csak 3. napja csinálom. Most vagyok a szénhidrát napon. Reggel 8-kor ettem narancsot 3-mat,9-kor egy pici csokit és egy 3 falat péksütit. Délre milánói tésztát hoztam. Baj az hogy reggel ennyit ettem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Igen!A csokoládét az mindenképpen vacsora után kell megenni.A péksütemény is vacsorára való.Az ebéddel nincs probléma, csak próbálj ügyelni arra, hogy délelőtt inkábbcsak gyümölcsöt fogyasz és a gyümölcs és az ebéd között legalább 1 óra teéjen el.
2009. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
én csak úgy birom ki a reggeli gyümit, ha felkeléskor iszok egy kávét, utána bemegyek dolgozni, 10-11 körül megeszem a gyümit, utána pedig iszok még egy kávét. Na, akkor kibírom ebédig, utána már könnyebb kivárni a vacsit. Inkább később edd a gyümölcsöt mert így hamar megéhezel
2009. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!