Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diétaellenzők unatkoznak?...

A diétaellenzők unatkoznak? Komolyan kezd elegem lenni már belőletek! Keressetek magatoknak más szórakozási lehetőséget!

Figyelt kérdés
Ez ugyanolyan dolog,hogy ezt kitalálta vki,bevált és mi hiszünk benne.DE kitalálta valamelyik marha,hogy ez szar és abban pedig ti hisztek.ÉN tudok olyan embereket (nem egyet),akiknek ez sikerült,bevált és több 10kg-tól szabadúltak meg.Te tudsz olyat akinek ez kárára vállt volna?Vki aki nagyon hülye,elkezdte terjeszteni azt,hogy káros a 90 napos és van több olyan hülye,aki ezt el is hiszi!Ez az oldal azoknak van kitalálva,akik hisznek benne,csinálják és sikerül végigcsinálni.Nem pedig azoknak,akik csak fikázni tudnak.Csináljatok magatoknak egy oldalt és ott lehet társalogni arról,hogy milyen szar a 90 napos.Ne ezeknek az embereknek vegyétek el a hitüket attól,hogy fogyhatnak.Gondolom ezeket azok az emberek állitják,akikben van 40 kg és soha az életben nem küzdöttek még a kilók ellen.Sztem hiába tekertek,mindenki abban hisz amiben akar!
2009. jún. 23. 12:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Ha ennyire szartok a 90 naposra,nem kell fellátogatni erre az oldalra"


Ez az oldal nyilvános, tehát oda megyünk, ahová jól esik. Nincsen semmi szabály arra hogy negatív kritikát nem lehet ellene megfogalmazni. Az ellenzők ész érveket használnak, Ti pedig ovis szinten mozogtok.


Rád, és a hozzád hasonlókra természetesen mi is nagy ívben sz@runk. Tanácsot tudunk adni, észt nem. Viszont, az igenis fontos, hogy ha valaki aki egyáltalán nem diétázott soha (mondjuk egy kisgyerek), feljön ide, és olvas róla, akkor igenis szólaljon meg az a hang is, melyből megtudhatja, hogy a 90 napos diéta NEM jó! Azt hiszem leginkább mi ezért "harcolunk"! Hogy minél kevesebb olyan hülye áldozat legyen, mint amilyen Te is vagy, kedves kérdés kiíró.

2009. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Észérvekkel bizonyítod? Én is bizonyítok Neked:


unokatesóm végigcsinálta, fogyott 17 kg-t (110ről indult), fél évvel később, vagyis most, 140 kg-t nyom!!! Kórházba fekszik, naponta van kivizsgálása!


Anyukám is végigcsinálta, 2x is, ő 10 kg-t fogyott utána elkezdett normálisan enni, hízott pár kg-t.. Rájött, hogy ha normálisn eszik, csak hízik a 90 napos után! Most ott tart, hogy mindent kihány, bármit eszik!

2009. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom miért van az,hogy csak a ti ismerőseiteknek lett baja!?Az én ismerőseimnek miért nem lett egyiknek sem?????Azóta tök jól vannak és tartják a súlyukat!:S
2009. jún. 23. 16:11
 24/28 anonim ***** válasza:
Szintén! az én anyukám fogyott 20 kg-t vele és 2 kg jött vissza és azóta is tartja a súlyát és jobban érzi magát mint eddig bármikor! Na ehhez szólj!
2009. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok anyukádnak és őszintén örülök a sikerének.Remélem nekem is sikerül megszabadúlnom egy pár kilótól! :D Üdv.
2009. jún. 23. 16:34
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha reméled, akkor soha nem fog sikerülni. Csak ha AKAROD is. Nagy különbség.
2009. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg reménytelen a szellemi pusztulat! Miért nem értelmezitek azt amit leírunk?


Senki nem mondta hogy nem lehet vele fogyni! Minek ezt bizonygatni? Auswitzban is le lehetett fogyni, a Gulágon is. Null kalóriával is le lehet fogyni... De ettől még egészségtelen!!! Miért, MIÉRT, olyan nehéz ezt fölfogni?

2009. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én kipróbáltam a 90 napos diétát kétszer is (orvos adta a diétát!!!) és tökéletesen bevált,mozgással és anélkül is,természetesen mozgással a legcélszerűbb,főleg egészségügyi okok miatt.Mégsem vagyok hülye se szektás.Csak egy 20 kilóval "szegényebb",boldogabb nő.
2009. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!