Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diétaellenzők unatkoznak?...

A diétaellenzők unatkoznak? Komolyan kezd elegem lenni már belőletek! Keressetek magatoknak más szórakozási lehetőséget!

Figyelt kérdés
Ez ugyanolyan dolog,hogy ezt kitalálta vki,bevált és mi hiszünk benne.DE kitalálta valamelyik marha,hogy ez szar és abban pedig ti hisztek.ÉN tudok olyan embereket (nem egyet),akiknek ez sikerült,bevált és több 10kg-tól szabadúltak meg.Te tudsz olyat akinek ez kárára vállt volna?Vki aki nagyon hülye,elkezdte terjeszteni azt,hogy káros a 90 napos és van több olyan hülye,aki ezt el is hiszi!Ez az oldal azoknak van kitalálva,akik hisznek benne,csinálják és sikerül végigcsinálni.Nem pedig azoknak,akik csak fikázni tudnak.Csináljatok magatoknak egy oldalt és ott lehet társalogni arról,hogy milyen szar a 90 napos.Ne ezeknek az embereknek vegyétek el a hitüket attól,hogy fogyhatnak.Gondolom ezeket azok az emberek állitják,akikben van 40 kg és soha az életben nem küzdöttek még a kilók ellen.Sztem hiába tekertek,mindenki abban hisz amiben akar!
2009. jún. 23. 12:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek a kérdezővel!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Nevetségesen szánalmas amit csinálsz...

Azt nem veszed figyelembe, hogy az ellenzők között igen elismert sportolók és dietetikusok vannak. És kik támogatják?

Egy rakat funkcionális analfabéta. Ennyit rólatko, lehet vitatkozni, csak sajnos az emberi test és a biológia törvényei elég rossz vitapartnerek...

2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, én sem tépem már feleslegesen a számat. A buták legyőznek a rutinjukkal, és a 90 naposak már szektává alakultak, és félek, hogy fel fognak négyelni:) Mindemellett mindenkinek joga van megválasztani a kötelet amire felköti magát. Nyilván neked sincs fogalmad az élelmiszerekről, a fogyás biológiájáról, a szervezet szükségleteiről, arról, hogy ettől mennyi klassz izmot lehet lefogyni, mennyire lehet a dupláját visszahízni, azért beszélsz így. De abban igazad van, hogy semmi értelme meggyőzni valaki a diéta kreténségéről. Igen, mindenki higgyen abban amiben akar oszt csókolom.
2009. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik egy kis pénzért minden ellen tiltakoznak.Hagyjuk már a sportoló dumát!Neked adnának 3-400 ezret és te is tiltakozál minden ellen.Az meg csak egy dolog,hogy azt mondják,hogy ez meg ez tiltakozik ellene.Lehet az az illető nem is tud róla.Akkor itt mindenki hülye csak ti vagytok okosak.Pff!
2009. jún. 23. 13:10
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"DE kitalálta valamelyik marha,hogy ez szar és abban pedig ti hisztek."

Bocsika, mi nem hiszünk, hanem tudjuk. A mi állításaink mögött pár száz évnyi tudomány, rengeteg biokémia könyv és ismeret áll. Neked van pár fogyásod, mindeféle statisztika nélkül, de arra semmi bizonyítékod, hogy ez a 90 napostól van. Máshogy fogalmazva: a 90 napos olyan elveket használ, amik nem okoznak bizonyítottan fogyást, viszont olyan elvek vannak a háttérben, amikről tudjuk, hogy fogyást okoznak, és más diéták is használják pont ezen célból.


"Ez az oldal azoknak van kitalálva,akik hisznek benne,csinálják és sikerül végigcsinálni."

Te miről beszélsz? Ez egy nyilvános fórum, nem a 90 napost végzők személyes oldala. Bárki véleményt nyilváníthat tudtommal, de ha nem, akkor mutass rá a szabályatban arra a részre, ami ennek ellent mond.

2009. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a hozzád hasonló birkák miatt népszerű ez az ökörség. Bírom amikor valaki annyira korlátolt, hogy visszahúzza a többi birkát is az akolba! Persze, a 90 napos diéta működik! Fogyni is lehet tőle! A mélyebb összefüggések le vannak szarva! Trabanttal is lehet munkába járni, elvégre annak is négy kereke van és a forgalmiban az szerepel hogy személygépkocsi! Ki ne tágítsd a tudatod, végén rájössz, hogy amiben hittél, az hamis! Engem végül is nem érdekel, mert csak magadat csapod be! Amúgy vég nélkül lehetne sorolni az ellenpéldákat, érdekes aki fogyott és meg bírta tartani, az mindig a kolleganőm barátnőjének a szomszédja, de aki gyomorgörcsölt, bűnözött, félrekajált, visszaszedte a dupláját abból érdekes módon több van! Csak nézz körül a topicokban!
2009. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Olvassatok már utánna,hogy mire jó a fehérje!Kiváncsi lennék amúgy a sok okos hány kilót nyom!Mert ti nem tudjátok azt,hogy mi az a felesleg.De kivánom,hogy tudjátok meg és majd akkor meglátjuk,hogy ki mibe fog kapaszkodni,hogy lefogyjon.Sztem mindenbe.De már nem is magyarázkodom,mert a hülye embernek ugye hiába.
2009. jún. 23. 13:16
 8/28 anonim ***** válasza:

Senki nem mond olyat az ellenzők közül hogy ettől NEM lehet fogyni! Az ellenzők (köztük én is) azt mondják, ettől nem lehet EGÉSZSÉGESEN zsírt veszíteni!


Senkitől nem vesszük el a fogyás reményét. Ha itt visszaolvas pár kérdésnél bárki, akkor el lehet olvasni, hogy hányszor van leírva az hogy miként kell egészségesen zsírt veszíteni. Ja, hogy abban nincsen kenyér meg süti??? Igen, mert a diéta nem arról szól hogy ugyanúgy élek mint mikor hízóztam. Igenis, ha tetszik, ha nem, ahhoz hogy az eredmény tartós legyen bizonyos dolgokban végleges változásokra van szükség. A 90 napos pedig NEM tanít meg ezekre!

2009. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Az utolós válaszoló vagyok! A kommentre:


Miért gondolod azt, hogy aki ellenzi ezt a hülyeséget, és igyekszik normálisan zsírt veszíteni, az csak sovány lehet? Én nem is olyan régen még majd 140 kiló voltam!!! Most 100 körül vagyok.


Éertsétek már meg, hogy nem rosszat akarunk nektek, hanem jót!

2009. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Abba még nem gondoltál bele hogy azért nincs feleslegünk mert nem szartunk bele a táplálkozásba? A kilók nem tudom kit érdekelnek, ez megint egy Hölgyválasz diétázó baromság, a lényeg a test-összetétel! Amúgy láttam már ex-140-kilós embert aki kockahasúra diétázta le magát, meg láttam 80 kilós férfit aki BMI szerint ideális mégis telibeszart zokni benyomását kelti! A kérdés, van-e elég akaraterőd és bátorságod a dolgok mögé nézni, és főleg van-e kitartásod betartani! Én elismerem, nem lehet mindenki Vasember és kellenek kapaszkodók az élet nehezebb szakaszain amire lehet támaszkodni. De ettől még a baromságot nem kell Szent Tehénként imádni és még a hülye aki rámutat az igazságra! Tudod, mikor olvasok egy kérdést hogy ma van az első napom 90 naposban, fehérje napom van és ettem 250 gramm túrót magába egy kis tejfölös fokhagymával, nem tudom jó-e ez? Hát erre tanít ez a diéta? Ilyen fogyatékos kérdéseket kell feltenni? Vagy amikor valaki bemásolja a Bécsi Diéta nevű gulágprogramot, ami alacsony ch-s magas fehérjét, kávés önsanyargatás két hétig és mindenki el van ájulva hogy lehet tőle fogyni? Alapelvek könyörgöm, csak díszes csomagolásban!
2009. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!