Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diétaellenzők unatkoznak?...

A diétaellenzők unatkoznak? Komolyan kezd elegem lenni már belőletek! Keressetek magatoknak más szórakozási lehetőséget!

Figyelt kérdés
Ez ugyanolyan dolog,hogy ezt kitalálta vki,bevált és mi hiszünk benne.DE kitalálta valamelyik marha,hogy ez szar és abban pedig ti hisztek.ÉN tudok olyan embereket (nem egyet),akiknek ez sikerült,bevált és több 10kg-tól szabadúltak meg.Te tudsz olyat akinek ez kárára vállt volna?Vki aki nagyon hülye,elkezdte terjeszteni azt,hogy káros a 90 napos és van több olyan hülye,aki ezt el is hiszi!Ez az oldal azoknak van kitalálva,akik hisznek benne,csinálják és sikerül végigcsinálni.Nem pedig azoknak,akik csak fikázni tudnak.Csináljatok magatoknak egy oldalt és ott lehet társalogni arról,hogy milyen szar a 90 napos.Ne ezeknek az embereknek vegyétek el a hitüket attól,hogy fogyhatnak.Gondolom ezeket azok az emberek állitják,akikben van 40 kg és soha az életben nem küzdöttek még a kilók ellen.Sztem hiába tekertek,mindenki abban hisz amiben akar!
2009. jún. 23. 12:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekel az ellenzők hülye véleménye!:@ miért akartok nekünk jót?nem mindegy nektek h. mit csinálunk?Inkább foglalkozzatok a saját dolgaitokkal!!!!!!!!Nem kell a "jótanácsotok":S:@
2009. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha ennyire szartok a 90 naposra,nem kell fellátogatni erre az oldalra.
2009. jún. 23. 13:35
 13/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előttem lévővel!De sztem sokan vagyunk még így ezzel.
2009. jún. 23. 13:37
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát észérvekkel nem lehet vitatkozni. :D


Beee-e-e-e-e-eee...

2009. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Vannak emberek akik egy kis pénzért minden ellen tiltakoznak.Hagyjuk már a sportoló dumát!Neked adnának 3-400 ezret és te is tiltakozál minden ellen.Az meg csak egy dolog,hogy azt mondják,hogy ez meg ez tiltakozik ellene.Lehet az az illető nem is tud róla.Akkor itt mindenki hülye csak ti vagytok okosak.Pff!"


Szerinted ki fizetne nekünk ennyit?

Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani.

Amit helyette szoktam ajánlani az is "ingyenes" mármint nem kell hozzá semmit venni a kaján kívül.

2009. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Na nem mondod öcsisajt! inkább húzz el innen igenis lefizetik őket!!!
2009. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ti már tényleg szekta vagytok...

Egyébként a kategória címe az, hogy 90 napos diéta, szerintem szó nincs róla a cím alapján, hogy csak mellette lehet megszólalni...

Egyébként tényleg igaza van az egyik előttem szólónak:

Beee-e-e-ee

Szánalom!

2009. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Mi folyik itt? Front van, vagy mi? Már napok óta mást sem olvasok ezen az oldalon, minthogy egymást pocskondiázzák az emberek, és itt nem kifejezetten a 90 naposok küzdelmére gondolok. A kérdés kiírás is egyértelműen zavarkeltés volt. Ennek mi értelme van? Mindenki csinálja azt, ami neki bejön, és ne érdekelje mások véleménye! Ezen vitatkozni értelmetlen és óvodás.
2009. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Na nem mondod öcsisajt! inkább húzz el innen igenis lefizetik őket!!!"


A nap poénja :D

Egyébként ha az ilyen teleshopos izékre gondolsz őket tényleg lefizetik.

2009. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom írni

1. az egyik ismerősöm lefogyott, majd egy év mulva másfélszer többet nyomott, de a 90nap után még 90napig gyümölcsöt evett és az alatt hízta vissza a nagy részét.

2. a másik ismerősöm cukorbeteg lett

Gratulálok annak a dietetikusnak, aki ezt ajánlja (mert már ezt is olvastam vmelyik kérdésnél)

2009. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!