Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha el akartok csábulni a...

Ha el akartok csábulni a diéta során, mivel, és hogyan akadályozzátok meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
én nem szoktam elcsábulni. ha olyan dolog van amiböl nem ehetnék akkor délelőtt eszek belöle valamennyit.. és mégis megy a fogyi:) nem fontos megvonnik magadtol az ételeket mer ha nagyon vágyódsz utánnuk egyszercsak rádtör hogy mindent megkell enned amit kívánsz..és annak nincs jó vége.
2009. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

próbáld meg, hogy inkább reggel eszel szénhidrátos ételeket,és utána nem fogod annyira megkívánni. Ha mégis, és már tényleg nem bírod, akkor két kocka(ha lehet diétás) csoki vagy keksz, de még jobb a Szűztea keksz.

A LEGESLEGJOBB pedig a gyümölcs!!:)

abból amennyit csak kívánsz.


sok sikert!:)

2009. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyenkor megkérdezem magamtól, hogy minek is kell az nekem? Miért akarom tönkretenni az eddigi elért eredményt. És holnap szeretnék-e bazi nagy lelkiismeretfurdalást érezni? Ha meggyőzöm magam, hogy igen, akkor megeszem.

Többnyire a kérdések után már nem csábulok el.

2009. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha pl csokit kívánok, akkor eszek de csak keveset, a többi részét az akaraterő megoldja.
2009. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először igyál egy pohár vizet. Ne cukros üdítőt! Vagy, ha már üdítő, akkor cukormentes verzió!

Ezután foglald el magad, ha lehet, valami olyan dologgal, ami mellől nem szeretsz felállni, elmenni.

Vagy nézd meg magad a tükörben, csatlakozva az előttem szólóhoz, tedd fel a kérdést, hogy kell ez Neked?

2009. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!