Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most 96kg vagyok és 17 éves...

Most 96kg vagyok és 17 éves fiú. Szeretnék ledobni 15kg-t, hogyan? Bővebben lejjebb.

Figyelt kérdés
Mondjatok valami olyat amitől 1 hónap vagy még kevesebb idő alatt meg tudok szabadulni 15kg-tol.. nem érdekel ha káros vagy ha nem ajánlott, nagyon sürgős lenne! És nem kellenek a kioktatás szerű tanácsok sem! Éhezek is ha kell, nos?
2009. jún. 10. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Nekem az segített kordában tartani az étel adagokat, hogy megpakoltam a tányért annyival, amennyit kívánt a szemem, aztán a felét, szigorúan a felét visszaraktam. (89-ről 60-ra).
2009. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

előző vagyok.

figyelj kicsit..

ezzel a súlyal naponta,ha nemcsinálsz semmit,akkor is 2000kcalt égetsz. tehát hamindennap 400kcalt eszel,és ez mellé 2óra aerobedzés(ami +2000kcal) akkor ugye van 4000kcad. ha ebből 400at eszel,háromnap alatt tudsz 1kilót fogyni.. ésígy majdnem 3hét a - 15 :) de szerintem 2órát nembírsz ugrálni ennyi kajával:S probáldmegazért

2009. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az még fontos, hogy ezzel az éhezés félével az izom is lemegy rólam (aminek nem örülnék) vagy csak a zsír?
2009. jún. 10. 15:25
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

Tudok egy nagyon jó diétát az a neve hogy 100 kcal per nap diéta. Figyelj leírom a menüt. Minden nap elég egyszer enni.


Hétfő: egy szem alma

Kedd: egy doboz kefír

Szerda: Egy körte

Csütörtök: Egy szelet sajt

Péntek: egy pohár narancslé

Szombat: egy kanál méz

Vasárnap: egy mély levegő


És emellé korlátlanul mehet sima víz, de vigyázz, a szénsavas hízlal! Valamint nem ajánlatos hízlalóbb ételekre ráNÉZNI, mert az is hízlal!


Amúgy gratulálok a 400 kalóriás diétázóknak, csak sajnos már ő diétájuk túlhaladottá vált, főleg hogy itt van a 100 kalóriás diéta! Ezzel akár 50 kilót is leadhatunk 1 hónap alatt! Persze megfelelő kitartással.

2009. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én pedig tudok egy nagyon jó receptet arra, hogy elb@sszuk ezt az oldalt is mindenféle lekezelő p@raszt válaszokkal!


A pontos recept, vagy ha úgy tetszik életmód:


Hétfő: Hülyeségeket írogatni és lekezelni mindenkit!

Kedd: Marhaságokat írogatni és lekezelni mindenkit!

Szerda: Félreérteni a kérdéseket és hülyeséget válaszolni rá!

Csütörtök: Oda írogatni amihez nem értesz!

Péntek: Lásd hétfő!

Szombat-Vasárnap: Tükörbe nézni majd öngyilkosnak lenni! Már sok oldalon bevált, szerintem itt is sikerülni fog, sok sikert hozzá!

2009. jún. 10. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
15:27-es te mennyit fogytal ezzel a dietaval? Mely levego, egy kanal mez...stb.
2009. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

15.27!

te nem vagy normális!

2009. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha értenék hozzá akkor biztos nem írnék ilyen buta tahóságokat hogy hogyan lehet 1 hónap vagy MÉG KEVESEBB idő alatt leadni 15 kg-t! És nem még nekem állna feljebb ha "paraszt" (legfeljebb csak cinikus) válasz érkezik! Sok sikert kívánok a szakszerű ÉHEZÉSEDHEZ!
2009. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Látom te egy nagyon különleges ember vagy.. :)

Én azért tettem fel azt a kérdést mert NEM ÉRTEK HOZZÁ. Nem is mondtam olyat, hogy értek az ilyesmihez. Viszont nem kezdek el marhaságokat írni más kérdéseihez sem amihez szintén nem értek!(gondolok itt: "Vasárnap: egy mély levegő", stb).



Na, részemről veled folytatott informatív és tartalmas beszélgetés lezárva.

2009. jún. 10. 19:49
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

Szia , én a 90 napossal fogytam 14 kg -ot ,és teljesen megváltoztak az étkezési szokásaim.

Irodai , ülőmunkát végzek és 106 kg -ról indultam !!!

Egy fontos dolog ,nem szabad éhezni ,mert az semmire se jó!

Én teljesen leszoktam a fehérkenyér, péksütemény , chips, mogyoró, nasik fejezetről.

Natúr Tea : zöldtea , menta , kamilla (cukor nélkül) naponta legalább 2,5 - 3 liter folyadék!

Aztán egyél sok salátát, párolt zöldséget, grillezett vagy párolt csibemellet : ne éhezz !!!

És persze próbálj meg minél többet mozogni (én sétával kezdtem, most pedig már a taposógépet használom.)

Ahogy elkezdenek látványosan leolvadni rólad a kilók, egyre nagyobb kedvet kapsz majd és jobban ösztönöz a továbbiakban.

Hajrá sok sikert és kitartást -:) ügyes vagy ,menni fog!!!!

2009. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!