Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Két hét alatt -4 kg lehetséges?

Két hét alatt -4 kg lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha most kezdem el a diétát,és mindent betartok,sőt,napi 1,5 órát edzek,akkor le tudok adni két hét alatt 4 kilót?Viszont a feleslegem nem is sokkal több.Most 53 vagyok és 49 szeretnék lenni.A diétát nem szeretném végigcsinálni,csak gyorsan szeretnék megszabadulni a feleslegtől.
2009. jún. 9. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetséges, csak nagyon meg kell válogatnod utána, hogy mit eszel. fokozatosan növeld az adagokat, a szénhidrátbevitelt és az ételek minőségét, mert a gyors fogyás nem tartós, hamar visszajönnek a kilók.
2009. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hó alatt dobtam le 20at szal ja
2009. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok és köszi a választ.Akkor belevágok és jobban odafigyelek ezután arra,hogy mit eszem,és főleg,hogy mennyit.
2009. jún. 9. 21:41
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia én is egy akarom,ahogy te,hogy nem csinálom végig csak mondjuk 2 hétig...te miket eszel?hogy fogod megcsinálni a kajákat?
2009. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 120 kg-os ember többet is fogyhat és nem is árt neki, neked meg egyből vissza fog jönni.
2009. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mármint arra gondolok, nagyon keveset kell fogynod, és attól féltelek, nehogy emiatt alakuljon ki egy evésrohamos izéd.

Én 30 kg-ot akarok lefogyni olyan fél év alatt, féltem a bőrömet is.

most 87 vagyok, súlyos betegség miatt meghíztam, és nagyon rossz.

2009. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most 92 kg-ról kezdtem kb, de volt egy 4 nap mikor semmit nem ettem, mert lázas is voltam. Bőrömet nagyon féltem, hogy ne lötyögjön majd, fel is teszek egy kérdést, mennyi kg-nál szokott az lenni.
2009. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért fog lötyögni mert izomból fogsz fogyni nem zsírból főleg ha nem eszel semmit..Inkább egyél sok fehérjét és kevés szénhidrátot az megtartja az izmodat és nem leszel pöttyedt.
2009. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem a saláta jó lenne.nekem használt.csinálj egy nagy adagot és edd amíg elnem fogy.
2010. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!