Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sokat ettem, az jó ha holnap...

Sokat ettem, az jó ha holnap sokat tornázom? :S

Figyelt kérdés

fehérjenapom van..:S deszinte zabáltam:S abból amit lehetett.. demégis lelkiismeret furdallásom van.. :S kettő szelet hús,egy kefír,egy vastag szelet sajt, vagy 30deka párizsi :S:S

szerintetek sok ?


2009. jún. 7. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy volt az 40deka párizsi is:S nem lehurrogó válaszokat kérek
2009. jún. 7. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
én örülnék, ha ennyit ettem volna! Én ma ettem: egy túrós zsömlét, egy zsömlés mákosgubát - cukor nélkül, 2 adag fagyit, fél csomag - azaz 50 gramm - háztartási kekszet, egy barnakenyeres szendvicset sok zöldséggel, plusz még kis mogyorót és epret:s juj, még belegondolni is rossz!
2009. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de te nemdiétázol.. ugye?:d
2009. jún. 7. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen hozzáállással nem tökmindegy?
2009. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen hozzáállással?-.-" nem kritikát kértem
2009. jún. 7. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Hanem? Hátba veregetést? Együttérzést? Sajnálatot?


A kérdésedre válaszolva: 40 deka párizsi tápértéke nulla, 80% víz. 2 szelet hús az jó, egy kefír megint csak nulla. Egy vastag szelet sajt mondjuk zsíros, de belefér. Összességében ez a kalória- és tápanyagbevitel még mindig inkább a nullához közelít, úgyhogy nem tudom miért van lelkiismeret furdalásod. Az más kérdés, hogy mit akarsz elérni ezzel a táplálkozással?


Egyébként a holnapi torna biztos segít majd valamit.

2009. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Máskor esetleg csináld úgy hogy valami salátával edd a husit és úgy laktatósabb kefírt és sajtot azt lehet enni csak figyelj rá hogy nenagyon legyen zsíros a sajt de a párizsit inkább hanyagolni kéne,párszelet okés belőlle de azért már 40dkg az sok(nálunk a család annyit eszik meg reggelire,jó nem magába).Ja és a salit az délután is eheted meg ilyenkor ha nagyon éhesvagy húslevesnek a levét megiszold 1 bögrével teliteni fogja a gyomrod(ez főleg már este jó mikor már nem szabad enni de éhesvagy)
2009. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!