Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon, lehet szotyizni?

Gyümölcsnapon, lehet szotyizni?

Figyelt kérdés

ilyen kis 40grammos zacskósra gondolok.

egy zacskóval,megehetek?persze,mellettegyümölcsöt is eszek..csak ezaz olaj magvak helyett


2009. jún. 5. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet enni ,de 1 egész zacsival az azért sok....szerintem!
2009. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amikor én elkedztem fogyózni a magvakat(napraforgó,pisztácia,kesu,mandula)száműztem mert ezek nagyon hízlalnak pedig én 1 családi csomaggal bevágtam anno

Gyüminapon főleg nem szabad sztem,tiszta olaj stb

2009. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze! Jöhet a dőzs, vegyél hántoltat és nagy kanállal egyed! Ez még belefér.
2009. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet szotyizni, csak az olyan, mintha aznap nem fogyókúráztál volna. Egy zacskó szotyiban rengeteg a kalória.
2009. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Szerintem lehet. Megeheted nyugodtan azt a kis csomagot, minden bűntudat nélkül. UGYANIS! (Nagyokos előttem szólók) Ha valaki ért valamelyest a diétákhoz, tudhatja, hogy olajos magvakból bármennyi megengedett, ugyanis ez NEM hizlal.

Az már másik téma, hogy esetenként pattanásos lehet tőle a bőröd.

2009. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális ember. Az olajos magvakban van a legtöbb kalória, kis mértékben kell (pl. barnakenyér), de aki rendszeresen megeszik 1-1 zacskó szotyit az nagyon el fog hízni.
2009. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:49 légy oly szíves és magyarázd el, hogy ugyan miért is nem hizlalnak az olajos magvak? Ekkora hülyeséget még sosem olvastam. Néztél Te már valaha is kcal táblázatot?
2009. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!