Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy bűnt követtem el?

Nagy bűnt követtem el?

Figyelt kérdés

Ma este 8 óra tájban nagy felindulásomban(3/4 órás kemény biciklizés után) kibontottam egy chipset és ahhoz képest hogy csak 2-3 szemet akartam megenni,megettem az egészet...:)Persze keményítő napom van de mégis van benne minden..szénhidrát,fehérje....De eddig mindig mindent betartottam és nem szoktam csalni.Már a 3.-ik hetemet kezdtem el,eddig másfél kiló ment le ahogy legutóbb mértem!Nem fogok még egyszer ilyet elkövetni,de most úgy megkívántam :) De tudom hogy nem lett volna szabad mert egyáltalán nem egészséges és nem is szoktam ilyeneket enni,csak nagyon nagy ritkán!

Szóval szerintetek lesz most ennek következménye vagy inkább lépjek túl rajta:"most az egyszer bűnöztem és többet nem fogok" címszóval?!

Remélem ezzel nem jön vissza semmi rám ami már lement :)


Írjatok

Köszi


2009. jún. 4. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a kérdést...

Most nekünk kellene eldöntenünk, hogy mit ÉREZZ?

2009. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem hogy ettől még nem fog történni semmi komolyabb és bűntudatom sincs olyan nagyon vészesen...de azért egy kicsi van!De nem fogok folyton azon rostokolni hogy ettől majd biztos visszahízok mert akkor tuti így lenne,inkább úgy vagyok vele hogy ez még nem a világ vége és holnap majd ledolgozom!

Én csak arra lennék kíváncsi hogy másoknak mi erről a véleménye?!

2009. jún. 4. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

én meg az első válaszolót nem értem...:D


szerintem nem lett volna szabad...na de ha többet tényleg nem szeged meg akkor egye-fene ettől még nem rakodott rád 50kg zsír:S

2009. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én az előbbi felindulásomban kibontottam egy tubus kenőmájast és benyomtam egy marék kenyérbéllel de nem érzem hogy emiatt jelentkeznem kellene a Rendőrségen.
2009. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen nagy bűnt! Most azonnal korbácsold meg magad!!!

Amennyiben nem egy egyszeri csipszevéstől híztál el valószínűleg nem lesz tőle bajod.

2009. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!