Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Avokádó krémet ettem pirítóssa...

Avokádó krémet ettem pirítóssal fehérjenapon. Nagy bajt követtem el?

Figyelt kérdés
Víznap utáni fehérje napon délben ettem húst,sajtot,meg mellé salátát,meg ettem egy szelet avokádó krémes pirítóst (ami azt jelenti h egy avokádó,fokhagyma,só,bors,és egy kis szelet teljes kiörlésű kenyér pirítva.)Meg ittam 2 dl húslét.Majd ugyanezt ettem vacsira is,de még hat előtt persze leves nélkül.Ez nagyon sok?
2009. febr. 8. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha egy napot az egész diétából megszegsz nem lesz semmi bajod...sőt elárulom ha egy hetet szegsz meg össze vissza a napokat megejtve akkorsem!
2009. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Avokádóval semmi baj, hisz zöldséget lehet enni mindig (legalábbis salátaként ajánlják minden napra, kivéve gyümölcs). Kenyér is megengedett fehérje napon: 1-2 szelet.
2009. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. febr. 9. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!