Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak még hogy fogyjak...

Mit csináljak még hogy fogyjak? Már kezdek kiábrándulni a dolgokból. Én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem el a 90 napos fogyókúrát, mellé még csinálom a kalóriaszámlálós diétát, és azt a biciklizési formát, hogy 12 mp lassú, és 8 mp gyors 20 percig heti 3x. De eddig semmi nem ment le! Miért?

Már kezdem feladni, és inkább koplalni, mert nagyon idegesít, hogy mennek le a kilók.

Augusztusig szeretnék leadni 10 kilót, de már kezdem azt hinni, hogy lehetetlen! Mit tegyek???


2009. jún. 3. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokszor a fogyáshoz vezető út nem olyan nehéz, mint ahogy halljuk. Az első hetekben mindössze annyit kell tenned, hogy megválogatod, hogy mit eszel, és nem a kalória szerint, hanem a szénhidráttartalma szerint. Általában minden termékre rá van írva a szénhidráttartalma, a lényeg, hogy egy nap 20 g szénhidrátnál ne fogyassz többet. Kb. a második napra a felgyűlt szénhidrát a szervezetedből kiürül (esetleg ingerlékenységgel, vagy kis fejfájással járhat ez a pont, de egy szem gyógyszer és többet már nem fogod érezni). Ezután a szervezeted mivel nem kap több szénhidrátot -csak amennyi a működéséhez szükséges-, elkezdi lebontani a raktározott zsírokat. Itt beindul a fogyás. Kb. 2 kg/hét lesz. Ha mozogsz is hozzá, akkor ezt növelheted. Mikor már kezded elérni a kívánt súlyt fokozatosan növelheted a napi szénhidrát bevitelt (5 grammal), hetente. Ezután meg kell majd keresned azt a szénhidrátmennyiséget, amitől nem fogysz, de nem is hízol és azt kb. betartani. Elsőre kevésnek tűnhet a 20 g/nap szénhidrátbevitel, de be lehet tartani, a húsok korlátlanul fogyasztahtók pl. Jó tanács: ha valamire nincs ráírva a szénhidráttartalma keresd meg a google-ban vagy hasonló helyeken :).

Sok sikert hozzá :)

2009. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igazából azt hiszem 4 évvel ezelőtt is úgy fogytam le, hogy 1 alatti szénhidráttartalmúakat vettem csak, de ebben sajnos már nem vagyok biztos. Akkor ezt is betartom:) Köszi szépen a tanácsokat, ha valaki tud még valamit, örömmel várom!
2009. jún. 4. 14:00
 13/16 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, aki tudja ezeket, a birtokában van a fogyás kulcsa :D:), azt kihagytam, hogy a súlyod minden nap megmérheted, de kb ugyanabban az időpontban érdemes,a reggeli mosdó után:) h követni tudd az eredményt,
2009. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Okés, bár azt pont ma fogadtam meg, hogy 1 hónapig nem mérem. Utálom, hogy mindig ugyanannyit mutat:(
2009. jún. 4. 14:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát igen kinek mi jön be! ez igazából a testtől függ! és az akarattól! tény 20 perc mozgás kevés épp, hogy beindul a zsírégetés már le is állsz! Igaz nekem ez a diéta bevált!(Tehát megvédem) nem számolom a kalóriát egyszerűen csak eszek a napnak megfelelően reggel gyümi, ebéd azt amit a diéta ír est pedig gyümölcs! Ennyi! nem kell más 81kg-ról indultam most 66 kg-nál tartok és minden olyan vitamint, megadok a testemnek, ami kell! nem szedek össze vissza fogyasztó szert és hashajtót, sem és nem számolgatom, hogy miből mennyit egyszerűen csak meleg étel eszem ebédre és ez a fontos! És még nasi is belefér:) Higgyétek el!
2009. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nemtudom miért ez a sok negatív kritika a 90naposról... Én 40 napja csinálom fogytam 6 kilót, semmi baja a gyomromnak és nem éhezem... Szerintem 10 kilót simán lefogok vele fogyni... Úgyhogy ajánlom... Kitartást...
2009. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!