Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak még hogy fogyjak...

Mit csináljak még hogy fogyjak? Már kezdek kiábrándulni a dolgokból. Én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem el a 90 napos fogyókúrát, mellé még csinálom a kalóriaszámlálós diétát, és azt a biciklizési formát, hogy 12 mp lassú, és 8 mp gyors 20 percig heti 3x. De eddig semmi nem ment le! Miért?

Már kezdem feladni, és inkább koplalni, mert nagyon idegesít, hogy mennek le a kilók.

Augusztusig szeretnék leadni 10 kilót, de már kezdem azt hinni, hogy lehetetlen! Mit tegyek???


2009. jún. 3. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
90 napossal az életben nem fog lemenni 10 kiló. Egy hülyeség az egész. Én 1000 kalóriás étrendet követek már majdnem másfél hónapja és eddig 14 kiló ment le. Az a lényeg, hogy egy nap ne egyél meg 1000 kalóriánál többet.
2009. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, csak a véleményemet írom le, hátha segít :)

1. a 90 napos diéta egy baromság

2. ha mégis működik, akkor sem mindegy hogyan csinálod (lásd a kettővel előtted feltett kérdést)

3. a 20 perc kevés mozgás kevés

4. a váltott intenzitású bicikli csak akkor jó, ha előtte 40-60 percig tekertél állandó intenzitással

5. ne kezdj el koplalni

6. a kalóriaszámlálás mellett vedd figyelembe a szénhidráttartalmat illetve a glikémiás indexet, mert nem mindegy, hogy egy adott ételből mennyi szénhidrát szívódik fel és hogyan

2009. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én 722,32 kalóriát igyekszem bevinni 1 nap, mert egy orvosi weboldal szerint annyi bevitellel tudok hetente 1 kilót fogyni. Bár elég nehéz betartani, ma is túlléptem kb 100 kalóriával:S

Ez a kalóriaszámlálás tényleg beválik?

2009. jún. 3. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem inkább 713,48 kalória lenne az ideális?
2009. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Irtó vicces vagy, webes programmal számoltam ki, egy orvosi oldalon. Hasznos válaszokat még várnék! Hogy tudnék 10 kilót leadni?
2009. jún. 3. 19:32
 6/16 anonim ***** válasza:
szia!!! semmiképpen ne koplalj!! azzal nem érsz el semmit, legfeljebb rosszullétet !!ráadásul nagyon egészségtelen!! folytasd a bicózást, az nagyon jó,és egyél egészségesen.Ne várd hogy 2 hét után lemenjen 10 kiló, nekem 4-5 hónapba telt, míg leadtam, de megérte, hidd el! ne foglalkozz semmivel,étkezz egészségesen,sokat sportolj és augusztusra bomba alakod lesz!!!!!:)
2009. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 800 kalóriát viszek be kb. egy nap, igyekszem inkább annál kevesebbet, mintsem többet. Mellé napi 3 liter vizet megiszok, hogy folyamatos legyen az anyagcserém. Jöhet energiaital, kávé is, az növeli a pulzusodat, így több kalóriát használ fel a szervezeted nyugalmi állapotban is. 36 nap után 14 kiló mínuszban vagyok, szóval beválik.


Most pedig jöhetnek a mindent tudó, fogyókúrás könyveken élő emberkék, akik még életükben nem próbáltak normális fogyókúrát, legfeljebb valami norbi ubdates szarságot. Kérem a lepontozásokat.

2009. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most szeretném elkezdeni a 90 napos diétát,de nem sok jó kommentárt írtatok róla!Tudnátok nekem valami tanácsot adni 19 éves vagyok és 168cm/62kg!

Nagyon szeretnék pár kg-t leadni és csinosabb lenni,de sajnos a fogyókúrákhoz nincs elég kitartásom,főleg ezek után,hogy látom,hogy lehet nincs is eredménye....

előre is köszönöm a válaszokat

2009. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogyha figyelek a kalóriabevitelre, akkor sikerül lefogynom 10 kilót augusztusig?
2009. jún. 3. 22:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 13 kilót sikerült leadnom a fenti 800 kalóriás módszerrel, de elég volt hozzá mindössze ~ 35 nap. Persze még folytatom, kb. 5 kilót akarok még leadni.
2009. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!