Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon sokat ettem ebédre?

Nagyon sokat ettem ebédre?

Figyelt kérdés

proteinnapon ettem négydarab virslit,és egy szelet kenyeret..

eddigsosem ettem egyszerre ennyit:S szerintetek akkor msot mi legyen a vacsi? vagy h ennit ettem,már ne is vacsizzak?

gúnyolodo válaszok nem érdekelnek


2009. jún. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még kevés is, ne aggódj . Én többet szoktam enni ennél és mégis fogyok.
2009. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem sok, emiatt ne aggódj!


(fehérje vagyis protein ugyan nem nagyon volt benne, mert a virsliben alig van fehérje, a kenyér pedig szénhidrát, nem gúnyolódásból írom, ez tény :( )

2009. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Függetlenül attól, hogy ez sok e vagy sem, ha Te soknak érzed, akkor ne vacsorázz!!! A világon semmi bajod nem lesz tőle, sőt...
2009. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem sok ,de vacsira kenyér helyett egyél inkább ubit parit parikát salit....
2009. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ma már ne egyél tul sokat, csak egy kicsit
2009. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Két dolog:


Ha azt sem tudod mit csinálsz akkor miért csinálod?

Ha ezt etted egész nap megmondom mit csináltál: megettél 4 virslit ha tápanyag szempontjából nézzük akkor ZÉRÓ, NULLA, SZEMÉT. A virsli nem fehérje, és főleg nem ebben a mennyiségben.

Nem tudom miért mindenki a fehérjén spórol, a fehérjéből nagyon nagy adag kell hogy zsírrá alakuljon. Mondjuk egy 60 kilós lány napi EGY! kiló csirkemelltől sem hízna meg.

A kenyér meg... kritikán aluli a lehető legrosszabb szénhidrát egyből az egyszerű cukrok után.

Szóval a mai nappal biztosítottad, hogy a gyomrod ne legyen üres viszont mivel nem vittél be fehérjét (a fehérje napon sem) szépen elkezdi a szervezeted az izmaidat bontani emiatt megereszkedhet a feneked meg tök jó aszott kinézeted lehet egy idő után, aztán vittél be szénhidrátot a rossz fajtából persze az is elhanyagolható mennyiség.

Te nem 90 naposozol, te idióta módon KOPLALSZ!

90-napos ide vagy oda, ha továbbra is így koplalsz vissza fog jönni minden egyes kiló áfástul a végén.

2009. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenben egyetértek az utolsóval és biztos vagyok benne, hogy nem azért írta, hogy gúnyolódjon, hanem mert neked akar segíteni vele.
2009. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "14:11"-es vagyok.

Ezt olvasd el.

Érdemes elolvasnod mert ezek az "alapok".

Ha csak eszerint csinálod a dolgaidat azzal is tök jól lehet fogyni, de ha minden áron a 90 napost akarod csinálni ahhoz is hasznos.

[link]

2009. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!