Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hónapja szültem, szeretnék...

3 hónapja szültem, szeretnék leadni 10 kg-ot mit ajánlotok, illetve már tornázhatok Rubint Réka dvd-re?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit megizzasztott,és a torna a tejemre nagyon rossz hatással volt.Inkább az étkezésre érdemes odafigyelni mig szoptatsz.
2009. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Halottál már a szétválasztó diétáról? 90napból áll és 1 pici tornával kiváló eredményt hoz! Én 85kg voltam és 90nap elteltével 64kg lettem!
2009. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
31%
+ a szoptatás fogyaszt! Láttam már durva fogyásokat ezek után!
2009. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Eddig nem nagyon kellett fogyókúráznom és kicsit tapasztalatlan vagyok ezzen a téren. Utánna néztem a 90 naposnak és nem tünik rossznak.
2009. jún. 2. 02:10
 5/8 anonim válasza:
32%

Már csak azért sem rossz mer még késő este is ehetsz, a napnak megfelelőt!

Sok variációt ehetsz! pl:zöldség napon akár rakott káposztát is,főzeléket,rántott zöldségeket,párolt zöldet stb....... Még,ha segitségre lesz sz.ged irj itt!

2009. jún. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%
Nem tudom mennyi kg voltál szülés előtt és menniyt szedtél fel, de azt tudom , hogy nem kell elkapkodni a dolgot, még csak 3 hós a picinyed nem a te tested a legfontosabb.Én 52 voltam mindig 30 kg ot hiztam 82vel mentem szülni.11 hós a lányom és most vagyok 58 kg. 67 voltam amikor hazajöttünk a kórházból 67 voltam tehát durván 10 kg 11 hónap alatt ment le és nem tornáztam nem fogyóztam nem koplaltam. Majd meglátod ha nő a baba és nem csak fekszik egész nap hanem majd mászik meg megy egész nap arra se lesz időd hoy leülj ugyhogy nyugi le fog menni. mi 9 hósan már önállóan jártunk ugyogy 2 hónapja mást nem csinálok csak regel 7kor felkelek és este 8is mig le nem fekszik folyton megyek utána és hajlongok...stb. Ezalatt a 2 hóa alatt mióta jár 4 kg ment le. Ugogy szoptasd a picinyed és majd jövő nyárra szépen csini leszel. Minden jót
2009. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mai válaszolónak és a kérdezőnek is!

Nagyon örülök,hogy azt írtad nem kell fogyózni. Szoptatás alatt szigorúan tilos bármilyen fogyókúra! Nem szabad mert elmegy a tej. Az más ha mozogni szeretnél kicsit. tornázgass, vagy sétáljatok sokat. De nem kell megerőltető Rékás és egyéb tornának csinálni. most a babád a legfontosabb. Idővel le megy majd az a plusz 10 kg. Hidd el csak legyél türelmes magaddal és a babával Úgy sem fogsz strandolni úgy mint rég, mert picivel nem lehet úgy. Ezért nem fontos, hogy a legújabb és legkisebb bikinibe préseld bele magad. Élvezd az anyaságot és ,majd jövőre már karcsún leszel a nyáron.

2 gyerekes dietetikus.

2009. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Igazából nekem nem lenne sürgős h leadjam a megmaradt 10-12 kg-ot csak ha elviszem a picit sétálni, /falun élünk/ a fiam után engem néznek meg. És nem felejtik el megjegyezni h mennyivel gömbölyübb lettem. És ezt nem mindig így fejezik ki. Ezért gondoltam a tornára! Sajna tejem már nem sok van, vegyesen táplálom! Napi 2 üveg tápszer kell.
2009. jún. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!