Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tényleg ennyire jó a 90 napos...

Tényleg ennyire jó a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

ma kezdem el, nagyon félek tőle

sajnos van kb 15 kg súlyfeleslegem amit le szeretnék adni

tudni kell még, hogy most volt térd műtétem és már vagy 2 éve voltak vele problémáim

jelenleg csak terhelés nélkül most kezdhetem a bicózást

ezért is gondoltam erre a diétára


2009. máj. 23. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg egy rakás sz.r ez a diéta úgyhogy jobb is ha most elfelejted.
2009. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Apukám 20kg-t fogyott tőle szóval lehet szidni de a tapasztalat az mindennél több mert ezt nem lehet megcáfolni...szerintem állj neki és próbáld ki.mit veszithetsz? max pár fölös kg-t;)
2009. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Egészségesen is lehet ennyi idő alatt 20 kg-t fogyni.

Az ok, hogy 90 napossal is, viszont úgy egyáltalán nem egészséges...

2009. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy fogyókúrázni személyre szabottan kéne, mert mindenkinek mások az adottságai, pl. más diéta kell egy cukorbetegnek, mint egy koleszterin problémásnak, meg másképp kell fogyókúrázni egy egészségesnek, aki csak egy kicsit túlsúlyos.

Én hülyeségnek tartom, és nem tartom egészségesnek, de mindenki úgy teszi tönkre a saját szervezetét, ahogy akarja.

2009. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
ne azzal próbálkozz, hanem a Laura-féle t.urbó diétával. Nekem bevált, és két hét alatt 8 kilót is fogyhatsz, csak zsírból, éhezés nélkül! Keress rá, van honlapjuk.
2009. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Én is mindig idegenkedtem ettől a diétától, főleg a hossza miatt. Január 7-től azonban mégis rászántam magam, mintegy utolsó lehetőségként arra, hogy lefogyjak. Becsületesen végigcsináltam, eredménye - 15 kg lett. A kezdeti félelem gyorsan elmúlt, ahogy a kilók is rólam. Nekem tetszett, nem mondom, hogy nem voltak kritikus pillanatok, de az egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy idő előtt abbahagyom. A legkevésbé a gyümölcsnapokat bírtam, ilyenkor a mentőövem kb. 5 dkg mogyoró volt.

Ha most kezded, szerintem könnyebb helyzetben leszel, hiszen sokkal több fajta gyümiből válogathatsz...

2009. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%
Nem tudom, én most megnéztem a urbó diétát... hát, szerintem egészségesebb jó minőségű húsokból, halakból, tejtermékekből, zöldségekből, gyümölcsökből (és időnként durumtésztából) összeállított menüt enni 90 napig, mint műanyagból készült turmixot vedelni... Mindegy, ki-ki döntse el maga, de ha mégis inkább fehérjediétát választasz, akkor inkább állítsd össze az ételeket magad, és max estére igyál valami kiegészítő-helyettesítő fehérjeturmixot.
2009. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként pedig mozgás nélkül senki nem fog egészségesen lefogyni, az kihagyhatatlan, ha csak diétával próbálkozik bárki, annak az lesz az eredménye, hogy tönkremegy a szervezet.
2009. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!