Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma járt le a 90napom. Mit...

Ma járt le a 90napom. Mit csináljak, hogy ne jöjjenek vissza a leadott kilók?

Figyelt kérdés
82ről indultam a diéta elején,most 67 vagyok.Tökéletesen megvagyok elégedve vele.Nem olyan válaszokat várok,hogy egészségtelen eza 90napos Diéta,és hasonló dolgok.Igen,tudom hogy az,de kisebb súlyal,úgy érzem könyebb lesz életmódot váltanom.Ma csináltam a gyerekeknek, csirkemellt,sok salátával.Ők legalább sosem lesznek elhízottak ;) Én hogy étkezzek a 90nap lejártával?Ma reggelire epret ettem,és narancsot.Most készülöm majd ebédelni,ugyan nem választom már szét az ételeket,de szeretnék olyat enni,ami nem hízlal,és ha valaki vissza hízta is,amit leadott,nemhiszem h Csirkemellen,kevés rizsen,sok zöldségen,gyümölcsön élt.Továbbá,szeretnék mindenmásnap 1óra aerob edzést csinálni,és mihelyt időm engedi,kondiba is megyek.. Így tartható eza súly?Nem szeretném visszahízni! Írnátok nekem olyan ételet,ételfajtákat,amiket most így a 90nap után is ehetek?
2009. máj. 20. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok,nagyon ügyes Vagy! Én most szeretném elkezdeni. Ha megkérlek elküldöd nekem a diéta menetét emailben????

Meg ha tudsz recepteket is szeretnék! Előre is köszönöm!

És további sok sikert!!!!!

2009. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Ide leírom,hátha érdekel még valakit :)

Fehérjenapon általában csirkemellt,húst,halat ettem.Na de kibírja ezt anyagilag gyerekek mellett?!Ettem virslit is,párizsit is,szalámikat.A szalámikhoz,virslikhez ettem csak kenyeret,az egész diéta alatt körülbelül 7-8szor volt hogy ettem kenyeret.

Keményítőnapon,általában sült krumplit,főtt krumplit,paprikás krumplit ettem.Valamint nagyon szeretem a pörköltet,ezért csináltam Borsó pörköltet is keményítőnapra,össze főztem rizzsel.Próbáljátok ki!Szerintem nagyon finom.És nem dekázgattam a megőrülésig,ígyis sikerült lefogynom!

Szénhidrátnapon szinte mindig lekváros palacsintát ettem!!!Egyszerűen imádom.Ebédre betoltam 4-5 palacsintát,Vacsira 3at,plussz az étcsoki!Ettem kalácsot is szénhidrátnapon.Pizzát szósszal,kukoricával!Ettem párszor tésztát KNORR szószokkal.Ajánlom mindenkinek,nagyon finomak!Gyümölcsnapon,én turmixoltam gyümölcsöket.Ha már nem bírtam ettem sült gyümölcsöket-édesítőszerrel.Szerintem elég jól bírható eza diéta! Ha tudok valamiben segíteni,akkor írj :)

2009. máj. 20. 13:15
 3/8 A kérdező kommentje:

Hopp,most olvasom recepteket is kértél. Na írok :)


Fehérjenapra: Joghurtos csirkecomb!


A csirkecombokról lehúzom a bőrt,majd felteszem főni.Addig megcsinálom az öntetet. Fogok egy pohár joghurtot,beleteszem egy tálban, kevés fokhagymával simára keverem,rakok hozzá kevés reszelt sajtot,(ha van otthon tehetsz hozzá,krémsajtot is)Só,bors,izlés szerint.Kevés olvasztatott vajjal,egybe öntöm,elkeverem,kicsi piros paprika.Nagyon finom szósznak is,tésztákra!(Tévedés ne essék,nem Szénhidrátnapra,tésztához,mer ugye ez Fehérje!) A csirkecomb megfőtt,megpárolom kevés vajon Teflonos serpenyőben.körülbelül tízpercig párolom fedő alatt,ilyenkorra már szép sárga lesz,hozzá öntöm az öntetet,Össze rottany,és már kész is!


Keményítőnapra! Borsó pörkölt rizzsel :


A hagymát kicsi olajon felrakom,megdinsztelem.Mikor már látom,hogy kezd pirulni,leveszem a tűzről,rakok hozzá kevés vízet,piros paprikát,sót,majd vissza teszem. Mikor ezaz egész felforrt,Hozzá adom a borsót(Lehet kukoricát,répát,is!)Megfőzőm,úgy mintha pörkölt lenne.Ízesítem ízlész szerint. Mikor a borsó puha,felöntöm vízzel,majd hozzá öntöm a rizst.Körülbelül 2x annyi víz legyen mint rizs,folyamatos kavargatás mellett,20percig főzőm! Nagyon finom. Azt kifelejtettem,hogy tehetsz hozzá,paradicsomot,paprikát,sürített paradicsomot.


Szénhidrátnapra! Pizza vegamódra:


Pizza tészta, kevés liszt,lehetőle finom liszt, olyan 30-40deka,egy élesztő,kevés vízben felfutattva.A liszthez sót adok,az élesztőt vízzel együtt hozzá öntöm a liszthez.Aki úgy szereti,pár szem cukrot is tehet hozzá,majd bedagasztom,30percig álni hagyom! Ilyenkorra már kétszeresére feljön! Kinyújtom,akkor jó,ha finom lány a tésztája. Tehát akkor,kinyújtom, tányérral,vagy pizzaformával kivágok egy alakot. Azt belerakom a tepsibe,(Lehetőleg lisztezett tepsi legyen,ne olajos!(Mer az plussz kalória:)) Teszek rá kecsapot,pizzaszószt,ki melyiket szereti,Sok kukorica,berakom, 20-25 perc alatt készre sütöm!A gyerekek is imádják,csak nekik sonkás-sajtosat csinálok :)



Gyümölcsnapra,koktél:


4narancslevét kicsavarod,egy tálba teszed,teszel hozzá 6-7 darab nagyobb epret,2banánt,barackot,szőlőt,amit szeretsz.Majd botmixerrel,vagy turmixgéppel,sűrűre kevered.Nagyon finom!


Remélem segítettem!!!!!

2009. máj. 20. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szép teljesítmény, de a lekvár és a kalács nélkül kicsit sztem jobban ment volna...

Itt az utolsó előttit olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__24..


Szoval állj át makrobiotikus táplálkozásra, és a napon BELÜL válaszd szét a tápanyagokat. Szóval minden nap kell minden alaptápanyagból enni és a napon belül kell csak elkülöníteni a tápanyagokat.

SZtem ebből indult a 90 napos csak valami idióta kezébe került és ez lett belőle.

2009. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szuper hogy igy végig csináltad, 2 hét után sajna én mindig feladtam.... rettenetes vagyok

kérdésem annyi lenne: mennyit mozogtál a 90 nap alatt?


én ismerösöktöl azt hallottam hogy a 2. 90 napot ugy kell csinállni hogy reggel továbbra is csak győmolcsot lehet enni... továbbiakba pedig cirka 1000 1200 kaloriás diéta.


sok sikert,,,remélem segitettem..ismerosoknek tényleg bevállt 2 éve nem hiztak.

2009. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 kg-ot adtam le, aztán 4 nap alatt visszajött 4! kg. Délelőtt gyümölcs, utána - mivel húsvét volt - 2 szelet sonka, kevés kenyér, süti, üdítő. Normál adag, semmi extra, mégis így jártam. Több nem jött vissza, de ennyivel már az elején is kalkuláltam, még így sem rossz az eredmény. Nyolc napja újból kezdtem, s már most szoktatom magam a gondolathoz, hogy a hosszú távú siker érdekében sajnos elengedhetetlen a teljes életmódváltás.
2009. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én személy szerint azt javasolnám, hogy térj vissza a normál "vegyes" étkezéshez, csak figyelj oda, miből mennyit.

Alapvetően egy fogyókúra lényege az, hogy több kalóriát adj le, mint amennyit beviszel, de ne éhezz...

ha ezt be tudod tartani, akkor az ideális testsúlyodnál úgyis beáll a fogyás! Tehát számold a kalóriákat, és mozogj annyit, hogy többet égess el, mint amennyit megettél. :)

Életed végéig úgysem tudnád csinálni a 90 napost, az másra nem jó, csak hogy gyorsan fogyj sokat. a kalóriázást meg előbb-utóbb már megszokod, és már számolnod sem kell:)

2009. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Először is gratulálok én is, nagy teljesítmény. Csak annyit írnék ide, főleg a többieknek, akik olvassák ezeket a bejegyzéseket, hogy a keményítőnap nem egyenlő a krumplievéssel. A legjobb, ha mindenféle zöldséget válogatsz bele, és akkor egyáltalán nem egészségtelen ez a diéta. Szénhidrát napon sem muszáj pizzát, sütit meg tortát enni, a lényeg, hogy hamár muszáj, akkor csak ezen a napon. Én leginkább erre a napra teszem a kenyér evést, vagyis kenyérhez eszem a salátámat :)

Most csinálom egy hónapja, még "csak" 5 kilót fogytam, most stagnálok, meg rámjött az idegbaj is, de igyekszem kitartani. Arra is gondoltam, hogy ha további két hétig nem mozdul a mérleg nyelve, áttérek egy fehérjedús diétára inkább, de szigorúan természetes alapanyagokból... Arra is gondoltam, hogy úgy módosítom a 90 napost, hogy egy állati majd egy növényi fehérjékből álló napot tartok, majd a ch nap helyett vezetek be egy vegyes, zöldség/ch napot (ebéd, vacsi, szétválasztva, kenyér inkább ebédre, vacsira meg valami grillezett vagy párolt zöldség). A gyüminapokkal hadilábon állok, nem is annyira fizikailag, mint pszichésen... :(

2009. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!