Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Le tudok fogyni még?

Le tudok fogyni még?

Figyelt kérdés
Már végigcsináltam a 90 napos diétát.Kb. 3 hete hagytam abba,de most jönnek vissza a kilók,mert volt egy-két rendezvény amin késő este kellett enni.Most el szeretném kezdeni újból a diétát,hogy ez a 3 kiló visszamenjen.Lehetséges ez?Nem csinálnám végig,csak addig amíg vissza nem nyerem a súlyom.
2009. máj. 18. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetséges!
2009. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyit fogytál?
2009. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a 90 napost kezd el megint mert ha abba hagyod ugyanúgy visszajönnek a kilók. Inkább próbálj meg kevesebb szénhidrátot enni és kicsit mozogni mellé és le is megy az a 3 kiló:)
2009. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a lényeg kimaradt. Először a fejedben döntsd el, hogy tartani akarod-e a súlyodat, s akkor hosszú távra kell berendezkedned az életmódváltásra. Anélkül sajnos a leadott kilók egytől-egyig mind visszajönnek. Ez így elsőre elég siralmasan hangzik, mert elgondolni sokkal egyszerűbb, mint megvalósítani.
2009. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Helló!


10kg adtam le a 90napossal!

8jött vissza de úgy néztem ki mintha 15 jött volna vissza.

Fogyókúrázom, annyit vettem ki a 90naposból, hogy nem eszem kenyeret és mellette tésztát sem. (Rizst eszek)


Este 6után nem eszek, több gyümölcsöt fogyasztok (befőtt, konzerv) mozgásra nem sok időm van, de így is folyamatosan mennek le a kilók. Nem gyorsan de tartós, nem jönnek vissza. (Ha lenne életerőm és kedvem mozogni már rég elértem volna az áhított súlyom!!!!)



Sok sikert!!

2009. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a biztató szavakat!Erre volt most szükségem!Azt hiszem menni fog,a teljes életmódváltás is.
2009. máj. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!