Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 4kor ebédeltem, mikor...

Ha 4kor ebédeltem, mikor vacsorázzak?

Figyelt kérdés
Keményitönapom van.Az ebédet,elöbb ettem meg. Mer sajnos üzleti úton voltam,ott pedig a többiek a mekibe mentek be.. Hát mondom,én inkább nem veszem semmit,ha hazajövök eszem.Csináltam a gyerekeknek még délelött borsó pörköltet.. Ebböl ettem. Borsó pörkölt,rizzsel.Egy nagy tányér felét megettem,hogy majd a másik felét vacsira.De ha 4kor ebédeltem,mikor legyen a vacsora? 6kor Jó?:) Szeretnék még ma enni,már csak azért is,mer nem akarok holnapra kiéhezni..mer ugye holnap szénhidrátnap, nem akarom akkor telezabálni magam. Tehát akkor 6órafelé ehetem ?
2009. máj. 15. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
7-7:30-ra tenném inkább.
2009. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó a hét óra, csak akkor semmiképp se feküdj le 9-kor, és szerintem utána tornázz vagy fél órát!

És ha nem is vagy annyira éhes, akkor kevés is elég.

2009. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 4-kor szoktam enni és utána már egyáltalán nem vagyok éhes. Nem is értem azokat, akik 4-től nem bírják ki lefekvésig...
2009. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat.


utolsó válaszoló,én is kibírnám csak nem akartam hogy ma szénhidrátnapom felfaljam a hütöt.remélem megérted.. meg amúgy is, még éjfélkor is fent vagyok,mer a lányom még csak 7hónapos.. gondolhatod milyen sokat alszok:) ezért gondoltam,hogy még eszem a 4órás ebéd után is.

2009. máj. 16. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó két válaszoló pszichológiai eset. Ha 7-kor eszel akkor nyugodtan feküdj le 10 környékén, ha akarsz. Nem kell még fél órát rásportolni, az a borsópörkölt nem hízlal, de mégha hízlalna is akkor sem az a megoldás, hogy hoppp ettem, most fél óra mozgás és meg van oldva. A koplalás nem vezet semmi jóra, és itt koplalásnak számít hogy 4 után nem eszel. A rizs valóban nem esti kaja, de egyszer nem fogsz belehalni, de majd próbáld meg kicsit hamarabbra időzíteni.
2009. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!