Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek fehérjenapon vacsira...

Mit egyek fehérjenapon vacsira, ha ebédre tojás volt?

Figyelt kérdés

ebédre 3tojásból rántottát ettem,10deka csirkesonkával. vacsi milegyen?

amiböl választhatok: tojás,kefír,szárnyasmájkrém. vagy esetleg elmegyek a boltba,és hozok kiflit,szalámit. de akkor az már szénhidrát is.. ugye a kifli.. nemtudom mit egyek,szerintetek?

tojástól már undorom van,kefírt eddig minden proteinnapon ettem... szerintetek milegyen?:)


2009. máj. 14. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ezaz 5. fehérjenapom :) 4kilótol szabadultam meg eddig!! ha mind ez így megy,nagyon boldog leszek ;-) remélem,lemegy az áhított 15kg :) egyébként,még azt szeretném megkérdezni,hogy aerobic torna,videót honnan tudok letölteni? neilyen www.rapidshare.... stb-s legyen. nekem nem olyan a netem,nembírok kilépni. elöre is köszi,mindenkinek a válaszokat:)
2009. máj. 14. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Annyi minden van a tojáson kivül. Egyél görög salátát, virslit mustárral, párizsit, sajtot, sonkát, csirke mellet, pulyka mellet, tejszines csirkét és sok-sok salátát melléjük.
2009. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Itt egy jó ötlet a vacsorához.

2009. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem diétás de jól néz ki. :)
2009. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!