Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon, a tojás rántotta...

Fehérjenapon, a tojás rántotta hány tojásból legyen?

Figyelt kérdés
illetve,olajat is tehetek alá mikor sütöm?Vagyis,gondolok én itt most arra,hogy sokan anélkül csinálják..nekem úgy leég:O:D
2009. máj. 5. 17:50
 1/3 maundrel ***** válasza:
max. 3 tojás, vacsira 2... én olaj nélkül szoktam, nekem eddig még sosem égett le (tettem egy pici vizet a lábasba- és előtte jól felforrósítottam.)
2009. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2009. máj. 5. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

teflonban nem ég le. De jó ha tudod hogy 100g tojásban 12g állati zsír van, ami diétában nem feltétlen szerncsés...

100g az kb 2-3 tojás. Ha tudsz szerezni csak tojásfehérjét az mehet jóval nagyobb adagban is mert azzal nincs gond csak a sárgájával. Asszem a caprivous kft foglalkozik ilyenekkel, ha pest közelén laksz.

www.caprivous.hu


Pasztőrözött tojásfehérjelé


1 kg termék 33 db tojás fehérjéjét tartalmazza. A termék készül tartósítószerrel kezelt és tartósítószer nélküli változatban. A tartósítószerrel kezelt változat 19 kg-os töltőtömegű polietilén fóliával bélelt műanyag kannás kiszerelésben, 8 napos- és 1 kg-os töltőtömegű Variopak dobozos kiszerelésben, 10 napos fogyaszthatósági idővel készül. A tartósítószer nélküli változat 19 kg-os töltőtömegű, polietilén fóliával bélelt műanyag kannás kiszerelésű, fogyaszthatósági ideje 3 nap.

2009. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!