Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Több mint 2 hete csinálom a...

Több mint 2 hete csinálom a 90 naposat, de még nem fogytam egy dekát se. Mi lehet az oka ennek? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
Pedig be tartok mindent rendesen,nem csaltam 1x se,a gyümölcsnapot is jól bírom. Válasszak másik diétát vagy folytassam még,hátha lesz valami? Segítsetek?
2009. máj. 12. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel semmiképpen inkább próbálj az adagokon csökkenteni.Bár azt nem írtad hogy mennyiket eszel milyen ételeket és sportolsz-e mellette?
2009. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 maundrel ***** válasza:
az első 2-3 hétben nem is fogsz fogyni. ez a normális. a szervezeted feléli a tartalékait, és utána beindul a fogyás.. (minél kevesebb a felesleged annál később/kevesebbet fogsz fogyni)
2009. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"az első 2-3 hétben nem is fogsz fogyni. "

Ezt hol álmodtad? Egy rendes diétánál az első héttől az utolsóig folyamatos a fogyás. Kár ilyen hazugságokkal nyugtatni magad...

2009. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 maundrel ***** válasza:
ezt hol álmodtam, olvastam több helyen is okostojás, és persze tapasztalatból is tudom.bírom az ilyen idiótákat mint te, akik csak kötöszködni tudnak semmi mást.
2009. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szija. Sok a súlyfelesleged? Mert ha nem akkor nehezebben fog beindulni a fogyás. Nekem például az első héten három kiló ment le de utána már csak heti fél kiló és csak gyümölcsnap után. Sportolszesetleg mellette? Én napi fél órát bicikliztem. További sok sikert és ne add fel ;) Pussy
2009. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia. Szerintem sok feleslegem van. 72 kg és 161 cm magas vagyok,az ideális 55 lenne. Az elején én is bringáztam,meg duci tréningeztem,de a térdeim nagyon fájtak,ugyhogy most abbahagytam. Majd ha már fogytam pár kg-t újra elkezdem. De mostmár azt hiszem kezd beindulni,mert vasárnap még 73 voltam,tegnap már 72,1.
2009. máj. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!