Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap lesz az elso kemenyiton...

Holnap lesz az elso kemenyitonapom. Ehetem ezt? (lentre irtam)

Figyelt kérdés
ilyen rizses \'húsra\' gondoltam.annyi külömbséggel,hogy a hús helyett borsós-répás keveréket fözök bele,tehát úgy van benne paradicsom,borsó,répa,kevés olaj,süritett paradicsom,piros paprika,só ételízesitö. ez így jó lesz? segítsetek még nagyon az elején vagyok
2009. máj. 2. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj,azt kifelejtettem,h vagy jobb lenne ha megcsinálnám pörköltnek,a répát-borsót,aztán fött krumplival megenném?
2009. máj. 2. 20:15
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem mindkettő mehet.
2009. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
tökéletes, de kevés sót használj! megfogja a vizet.
2009. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi,sokat segítettetek:)

második válaszoló,okés:D akkor majd több ételízesitöt teszem bele:D

2009. máj. 2. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha a delikátra gondolsz olvasd el, az is jórészt só. Inkább egy kis só meg zöldfűszerek, mint több delikát.
2009. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:)oké:D
2009. máj. 2. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

keményítő napon keményítőt egyél. igazából sok van a burgonyában, főleg a nyersben. a hús az nem keményítő, az inkább szénhidrát meg zsír stb napokon jó. Ha ezt eszel keményítő napon, akkor az nem keményítő nap lesz, hanem vegyes, vagy energiabomba nap :)

elvileg bármit ehetsz, de az egyoldalú táplálkozástól már önmagában lehet fogyni, akkoris ha az fagylalt, vagy csokoládé. Nem is az édességtől lehet hízni, inkább a tésztáktól. Ha kenyeret eszel akkor magos meg barna rozskenyér legyen :)

tarts vitamin napot, amibe a gyümölcsök, zöldségek, saláták, de talán még a gyümölcsjoghurt is is beletartozik, tejtermék napot is tarthatsz, vagy fehérje, utóbbi van a halban, a gombában, a tojásban, a banánban. Ebből már laktató, finom energia dús lakomát is lehet csinálni. édesség gyanánt ajánlom neked az aszalt és kandírozott gyümölcsöket.

Én nagyon imádom a karaván füstölt sajtot egy kis dióval, főleg a sült dió nagyon fini, de van hogy körtét eszem hozzá. Egy kilót meg tudnék belőle enni. a lényeg az., ha sok gabonafélét és rostban gazdag étket fogyasztasz, akkor jó lesz az emésztésed, és ha jól működnek a kiválasztószervek, akkor megjavul az anyagcsere is, mnéregtelenedsz és az sokat segít a fogyásban. Zöld teák helyett nyugodtan igyál pickwick epres teát (vagy citrimosat stb) és cukor helyett rakjál bele mézet :) nagyon egészséges, energiával tölt fel és isteni finom, ráadásul a méz nem is hízlal és erősíti az immunrendszert. (torok fájásra jó, valakinek az alvásban segít egy kis tejjel, de hallottam olyat, h allergiára is használt már, és a méhpempő meg a pattanások leküzdésében segít és bőrfiatalító hatása garantált) A kevés mézet kis citromlével, joghurttal, tojással, vagy sörrel, ecettel kikeverünk még hajrögzítő is lehet belőle, fényes lesz tőle a haj és könnyen kifésülhető is. utóbbi csak egy mellékes praktika. Ja és tarts lénapot is, ilyenkor folyadékot igyál, ananászlé, baracklé, joghurt lé. csak vigyázz ne kapj hasmenést. óvakodj a káros italoktól (alkohol, cola, kávé)

halottam hogy valaki nem evett csak cola t ivott, és meghízott egy év alatt 30 kilót, bár az illető naponta 7-8 litert ivott, mert nem szomjoltó és éhségét is ezzel csillapítja, de a napi adagjában csak két kilónak megfelelő cukor volt, a cukrot viszont izommá lehet alakítani, mert ham ozogsz energia lesz belőle, és ha az energiád felszabadul és levezeted akkor bizony a zsír átalakul izomzattá :) de nem egészséges az egyoldalú táplálkozás.

2009. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

úristen kösziszépen h ennyi mindent leírtál:D

de akkor ez amit írtam,jó lesz?:) mer akk máris megyek fözni xd

2009. máj. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!