Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki hamarabb abbahagyja a...

Aki hamarabb abbahagyja a fogyókúrát tényleg visszahízhatja többszörösét annak, amit lefogyott?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy most van a 28.napom,de mostanában egyre többet szegem meg a diétát és nem olyan vészesen,de pl.ma gyümölcsnapom van és most megettem pár szelet kenyeret...és be tudnám tartani,ha kicsit jobban akarnám,de kezd elfogyni a lelkesedésem,pedig tényleg végig akarom csinálni,és nagyon szeretnék lefogyni..légyszi bátorítsatok kicsit,hogy könnyebb legyen:)köszi
2009. ápr. 28. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az egy dolog, hogy szét kell választani dolgokat, a lényege ennek is a szerényebb szénhidrát és zsirfogyasztás, és hogy jobban odafigyelsz az étkezésedre.

90 nap, meg azért, mert ahhoz hogy látványos legyen egy fogyokúra kell kb 2-3 hónap. minimum.

Ezalatt tök mindegy mit csinálsz, az is h meddig.

mivel a diéta után sem a diéta szerint élsz...így van esély, h visszajön.

Életmódváltás kell.

2009. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a 90 napossal fogytam le. azután életmódváltás következett, és most annyit eszem, amennyit akarok, mégsem hízok. na, mondjuk nem mindenfélét, de eszek pl. édességet is. előbb fogyj le, majd étkezz Norbi elvei alapján. gondolj arra, h "csak" ennyit kell kiírnod, utána pedig ismét rengeteget ehetsz!
2009. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem márcsak 19 napom van hátra ma gyüminapom volt egész jol átvészeltem én is szoktam bünözni de nem nagyokat általában a napnak megfelelően kicsit többet ettem.Nekem ez az oldal volt a mentő öv mikor elhagyott a lelkesedés elolvastam ennyi lelkes ember válaszát és uj erőre kaptam.Hát legyen erőd végig csinálni :)
2009. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindeggy hány napig csinálod ha utánna úgy étkezel mint előtt amikor híztál akkor megint fogsz.
2009. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!