Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha csak a víz megy le akkor...

Ha csak a víz megy le akkor nem is csökken a ruhaméretem?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést mert kiváncsi voltam.

Ha lemegy a sok víz akkor nem veszik észre rajtam az ismerősök sem , hogy "huhh mennyit fogytál"?

Mert ha belegondolunk akkor lefogyok 10 kg ot gyorsan amire azt mondják , hogy víz akkor annak is ugyanugy meg kell látszódnia. És ha gyorsan fogyok , és "csak vizet" adom le és fiatal vagyok akkor a bőr mindenképpen visszahúzódik.

Egy 18 éves lány.


2009. ápr. 27. 06:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem volt egészen tiszta és érthető a gondolatmeneted. De tény, hogy a fogyás kezdetén először a víz távozik és csak utána a zsír, vagy rosszabb esetben az izom (ha nem jól csinálod a diétát).


A lényeg, hogy te érezd a változást. Mivel az izom nehezebb, mint a zsír, ezért a fogyást sosem kilókban kell meghatározni, hanem összképben.


Tehát ha te pl. jobban érzed magad egy ruhában, vagy egyel bentebb tudod csatolni az övedet, egyel kisebb ruhaméretbe férsz bele... AZ MÁR SIKER!


Ha vízhajtózásra adnád a fejed, akkor rossz úton jársz! Azzal semmire nem mész, csak kiszáradsz vagy még nagyobb bajod is lehet belőle!!!

2009. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!