Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon házi befőtett...

Gyümölcsnapon házi befőtett lehet enni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én logikám szerint nem, mert tele van cukorral. hiába van benne gyümölcs.

De ez a diéta a neve szerint sem logikus, ugyhogy majd valami hozzáérőt válaszol



hogy ő is evett mégis fogyott, eheted. ...


Holott persze hogy fogyott, mivel 3 hónapig jobban figyelt az étkezésére és esetleg mozgott is.

2009. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

A másik, hogy annyi mindent lehet olvasni erről a diétáról, a módosított változatáról is, ami következő link tartalmaz. [link]


Teljesen összezavarja az embert, ezért is kérdeztem.:)

2009. ápr. 22. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
én ilyen oldalakat nem is olvasok.én sem ajánlom a befotteket,mert,ahogy elozo válaszoló írta,tele van cukorral.inkább egyél friss gyumolcsoket,mert amúgy is egészségesek és sok bennuk a vitamin.
2009. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod, Ők sem tudják mit csináljanak.

Az ételeket alapban nem lehet szétválasztani mert minden tartalmaz mindent. ( Fehérje, lipid, szénhidrát, nukleotid)

Számomra az a hihető, hogy ha jobban figyelsz az étkezésedre és beiktatsz mozgást, akkor is ellehet érni az eredményt.

Csökkentett kalóriabevitellel, a szénhidrátok délelőttre koncentrálásával - de akkor sem csokihegyeket jelenet ez.

Csak ésszerűen kell enni.

Amíg nem volt ez a 90 napos őrület addig is fogytak le emeberek és utána is , csupán így.

Látom fehérjenapon sem jó neki ha csak húst eszel, ami logikus, mert a túlzott húsfogyasztás káros a szervezetre. (ízületek)

Zöldségnapon gyümölcs is ehető???

látom eléggé megkeverték és már egy általános diétára hasonlít, amivel sokkal jobban jársz.

Mi van ha fehérjenapon nem kívánod sem a húst sem a tojást?

2009. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maundrel ***** válasza:
én szoktam enni befőttet, mivel nálunk édesítőszerrel készül, hál az égnek.
2009. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly anyukámmal egy párat édesítőszerre raktunk el, és semmi ízkülönbséget nem éreztem, olyan volt, mint egy normál cukros befőtt. Idén szeretnénk az összeset fruktózzal elrakni, hiszen egy természetes ízesítő azért jobb, mint az édesítőszer.


Petranova

2009. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!