Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítőnapon 11óra felé...

Keményítőnapon 11óra felé véletlenül ezt ettem. Baj ez?

Figyelt kérdés
Kettö napja csinálom a diétát,eddig mindent betartottam..(lényegében.)De most.. 11órafelé bekaptam 3ilyen kicsi kekszet:S (Chio..sós,sajtos)Nemtudom. szerintemolyan1deka lehetett az egész...Kezzem ujbol?Vagy folytassam?Mennyire gátolt ezvalamit?:SS Segitsetek legyszí
2009. ápr. 21. 11:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
12:47 válaszolotol szeretném megkérdezi,hány kilórol indultál és hánynál tartassz?:):) és köszi mindenki válaszát. máskor jobban figyelek
2009. ápr. 21. 14:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 72 kilóról indultam és most vagyok 64,5:) Nem kell aggódni egy-két bűnözésen,én is elcsábulok néha aztán csinálom tovább. Amúgy nekem már csak két hetem van hátra és én elégedett vagyok az eredménnyel:) remélem neked is jó eredményeket hoz majd! Kitartás! menni fog:)
2009. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy:)
2009. ápr. 21. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!