Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítőnapon 11óra felé...

Keményítőnapon 11óra felé véletlenül ezt ettem. Baj ez?

Figyelt kérdés
Kettö napja csinálom a diétát,eddig mindent betartottam..(lényegében.)De most.. 11órafelé bekaptam 3ilyen kicsi kekszet:S (Chio..sós,sajtos)Nemtudom. szerintemolyan1deka lehetett az egész...Kezzem ujbol?Vagy folytassam?Mennyire gátolt ezvalamit?:SS Segitsetek legyszí
2009. ápr. 21. 11:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
A keksz gabonát tartalmaz. Nem volt jó ötlet hogy keményítő napon azt ettél. Folytasd a diétát, de a következőkben keményítő napon ne egyél ganona tartalmú élelmiszert.
2009. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi:) megnyugodtam
2009. ápr. 21. 11:25
 3/13 A kérdező kommentje:
ja am azt kifelejtettem h délelőtt 11felé:S
2009. ápr. 21. 11:29
 4/13 anonim válasza:
Pláne nem a legjobb. Hisz délelőtt a fő élelmiszer a gyümölcs. Minden nap délelőtt a gyümölcs a fontos, kivéve a pihenőnap(víznap).
2009. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de ugye ez nem okozott semmit?:S atotl még fogynifogok ?:S
2009. ápr. 21. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, s általában "lényegében" tartod be a diétát, túl sok súlyveszteséget ne remélj!

Nem fikázok, őszinte vagyok!

2009. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most 1 hónapig semmit nem fogsz fogyni ezért. Sőt lehet hogy két hónapig. Legközelebb jobban figyelj!
2009. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ugyan...ezmiatt?:S nehogy már 3darab keksz(ami szinte annak sem nevezhető,mer nagyo kicsi.) ekkora nagy problémát okozzon?:S és am is csak 2napja kezdtem :(
2009. ápr. 21. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig így van! Gondolj bele az LSD-ből a halálos adag is miligrammokban mérhető. A dekás chip teljesen felboríthatja az emésztésedet sőt akár a hormonháztartásodat. Jó lenne odafigyelni nem csak úgy belevágni egy ilyen komoly diétába! Esetleg ajánlom hogy menj el orvoshoz is!
2009. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle:) Néha én is szoktam bűnözni és fogyok én is szépen. Próbáld betartani a diétát,de 2 falat keksztől nem lesz semmi bajod. Sok sikert a folytatáshoz!
2009. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!