Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezt ettem szénhidrát napon,...

Ezt ettem szénhidrát napon, bűnöztem?

Figyelt kérdés

reggeli: egy banán

ebéd: 3db wasa kenyér megkenve vajjal, és pár kocka étcsoki

vacsi: egy adag pizza (könnyű tésztából, 20dkg liszt vt benne, de csak a felét ettem meg; zöldségek vtak rajta és csípős paradicsomszósz) plusz egy kocka étcsoki


2009. ápr. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
ez teljesen tökéletes!
2009. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Ez egy sz*r...

Kerüld a búza/kukoricaliszt alapú dolgokat, disznókat hizlalnak rajta másra nem jók...

Nézd meg az olaszokat a sok pizzával, kövérek mint a dög, a kínaiak meg egyáltalán nem a rizzsel... Szénhidrát-szénhirát de más a minősége. Másrészt csokit diétában? Nevetséges...

2009. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az 1ső válaszolnak köszönöm szépen
2009. ápr. 12. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Második válaszoló vagyok:

Azt a tanácsot követed amelyik "egyszerűbb"?

Nem kell rám hallgatni, én biztos direkt rosszat akarok neked... Nem kell nekem hinni, nem én vagyok túlsúlyos, és nem véletlen..

2009. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűnöztél, de én a vacsorára szánt kaját ebédre ettem volna.A csoki az ok délben is,2 kockánál azért ne kegyen több.
2009. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyépként milyen az a wasa kenyér? még nem hallodtam róla!
2009. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Elvileg jól csináltad, gyakorlatilag nem :)

Próbálj meg olyan szénhidrát típusokat választani, ami kevésbé hízlal vagy ha mégsem megy, akkor a pizzát inkább ebédre tedd.

Elmételigeg jó, tényleg szénhidrátot ettél, de egy ilyen csokis-pizzás nappal tönkreteszed azt, amit pl a zöldségnapon, fehérjenapon vagy akár a gyümölcsnapon elértél :(


A 2. válaszolóval nyers stílusa ellenére tökéletesen egyetértek.

2009. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!