Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon lehet gyümölcssa...

Gyümölcsnapon lehet gyümölcssalátát enni?

Figyelt kérdés
Pl: 2 alma, másfél narancs, fél banán,összekeverem lecsurgatom 1 citrom levével, 1 teáskanál mézzel. Lehet vajon többi napon reggelire is enni? Szeletelt mandulát lehet enni gyüminapon?
2009. ápr. 3. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet
2009. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet enni, én is szoktam. De a mézzel azért vigyázz! egyszer kétszer belefér de ne rendszeresen. Reggelire is szerintem méz nélkül edd. Mandulát is lehet enni én úgy tudom, legalábbis a 90 napos diéta könyvem azt írja lehet:)
2009. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 3. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
olasjos magvakat, aszal gyümölcsöt is mindig lehet reggelire pl, gyümölcsnapon egész nap!
2009. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet enni elvileg egy marék olajos magvat, és aszalt gyümiket, de vigyázz, mert nagyon kicsire összeaszalják és nem laktat annyira, mint a friss gyümölcs(de finomabb az tény:D ) szal ha megeszel belöle fél kilót akkor gázos:S (az kb lenne 2kiló gyümölcs, és ennyit lehet max enni egy gyümölcsnap alkalmával)
2009. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet enni gyümölcs salit.Mézet nem igazán tennék rá, sőt egyátalán, mert cukor van benne.Mandulát is lehet, módjával.
2009. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!