Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Avokádót melyik napon szabad...

Avokádót melyik napon szabad enni? Ha igen magába vagy esetleg sóval, borssal hagymával ízesítve.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom gyümölcsnapon.
2009. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én zöldségnek tekintem és a salátámba szoktam tenni. De diáta alatt nem igazán jó, mert nagyon magas a szénhidrát tartalma. Ha fogyózol, akkor ne egyél avokádót.
2009. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az avokádóba rengeteg kcal van ha fogyizol nem ajánlatos 100 grammba kb. 320-360 kcal van
2009. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne ehetne avokádót?a banán is hízlal,mégis lehet enni,sőt a kenyér se a legjobb diétáknál,mégis engedélyezett.amúgy szerintem is inkább zoldség, mint gyumolcs.
2009. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A törvény engedélyezi az avokadofogyasztást a hét bármely napján és napszakában.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy adott diéta melyik napján, nos azt nézd meg a diéta leirásában.


Az avokadonak önmagában nincs különös íze. Hogy ehető legyen:


avokado husát villával pépesre törni

-zúzott fokhagymát/sót/borsot/olajat/pár csepp citromlevet hozzáadni

-ha szereted tehetsz bele pici chilit is


-piritósra kenve fogyasztható

2009. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2009. márc. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!