Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szilvásgombóc szénhidrát...

Szilvásgombóc szénhidrát napon? Lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 12:52
 1/7 anonim válasza:
gondolom szilva nélkül. Az már gyümölcs, egyáltalán nem szénhidrát... Inkább egyél nudlit.
2009. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólónak mondom, hogy a szilvás gombóc töltelékében szilvás lekvár van. A lekvár pedig mehet szénhidrát napon, ugyanis cukor is van benne. Nyugodtan eheted. Én pl. még szoktam csinálni lekváros, grizes tésztát is, nagyon finom :P
2009. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak. Mindkét válasz nagyon hasznos volt számomra. Tényleg szilva van benne (befőtt) de akkor legközelebb lekvárral csinálom.
2009. márc. 28. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy a szilvásgombócot befőtt ből is lehet készíteni, én mindig lekvárt teszek bele.

Mostmár ezt is tudom :)

2009. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogyan működik ez a diéta egész pontosan (első válaszoló vagyok), de ha kritérium, h csak szénhidrátot egyél, akkor a gyümölcsöt kerülnöd kell. Vagy én tudom rosszul? Mindenesetre én szilvásgombócot még nem ettem lekvárból, csak szilvából. :) És habár a szénhidrátok tárháza szinte végtelen, azért egy gyümölcslekvár mást is tartalmaz... Gondolom én.
2009. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát pedig mi is mindig gyumolcsbol csináljuk,lekvárral még sosem ettem.aki nem próbálta még,1x csinálja fefottbol vagy lehet friss gyumolcsbol is,nagyon finom.amúgy,ha gyumolccsel eszed se torténik semmi,1-2 gombócot meg lehet enni nyugodtan. amúgy meg úgy bírom azt a szoveget,h ennek a diétának az alényege,h a kaják legyenek szétválasztva.hulyeség az egész, nem az alényege, ugyanis,ha jól elolvstátok volna szétírást, akkor most tudnátok, h gyumolcsnap kivételével minden nap lehet enni 1 szelet kenyeret, salátát korlátlan mennyiségben, és akkor hol van a szétválasztás??? én amúgy szétválasztva eszek,mert salátát is csak zoldségnapon, kenyeret meg csak szénhidrát napon eszek. de szerintem ennek a diétának a lényege,h tobbszor egyunk keveset, mert nálam is elofordsult,h olyat ettem,amit nem lehetett volna, csak én azt hittem, h az adott napon lehet,de aztán rájottem,h mégsem, és ugyanúgy fogytam tovább.
2009. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fefott-befott elírtam
2009. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!