Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit lehet nassolni az ebéd és...

Mit lehet nassolni az ebéd és a vacsi között? Függetlenül attól, hogy melyik napnál tartok. Mert én úgyérzem délután 4-5 óra között, hogy majdnem éhen halok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöt - így, ebben az időben pont jó.
2009. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...még annyit, hogy ha fogyókúrázol, akkor természetesen a "nasi" mennyiségét le kell vonni a fő étkezésekből! Nem kg-ra - hanem kalóriára! Különben könnyen hízókúra lesz belőle!
2009. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem agyümi is jó nasinak, de nem mertem enni, mert hogy abban is van némi cukor. De akkor azt bármelyik napon ehetek ebéd és vacsi között? Persze nem banánt, ami egyébként is hízlal, hanem inkább almát, vagy a fagyasztóból ribizlit, szilvát...
2009. márc. 24. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen diétát folytatsz?

A 90 naposban ugye nem tehetsz ilyet.

Ha a diéta megengedi, akkor mehet (kérdezd azt, aki ajánlotta, vagy orvost) - de csak úgy, ahogy írtad: vacsora előtt egy-fél órával. Ebéd után több óráig tilos!

Persze banán, szőlő, aszalt gyümölcs NEM lehet: veszettül hizlalnak.

És mondom: LEVONNI valamelyik étkezésből! Leginkább a vacsorából.

2009. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!