Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek a 90 -eltelik 70...

Mit tegyek a 90 -eltelik 70 nap simán le is fogyok de egyszercsak nem tudok ellen állni semminek és eszek és eszek nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 20:21
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem teljesen egyértelmű a kérdésed, de ha arról szól, hogy 70. napnál jársz, és nem bírsz semminek ellenállni, akkor én megértelek.

Pont ez van velem is. Van még hátra 19 napom, amire azt mondom fél lábon is, de egyszer csak megváltozott bennem valami Eddig bármiről le tudtam mondani, pedig nagyétkű vagyok, de betűre pontosan be tartottam mindent. Most, hogy itt vagyok a hajrában minden nap picit bűnözöm.


Én is el vagyok keseredve, de szerintem holnap ismét átgondolom, és nem éri meg a sarokba vágni az eddigi eredményeimet, úgyhogy neked is azt javaslom, hogy próbáld meg magad valamivel elfoglalni, hogy ne gondolj a kajára. És ami nekem is beválik, (ha kibírnám), hogy ha kívánós vagy igyál sokat!!Teát, vizet, de minnél többet.

És a heti 3-4 kocogás, biciklizés meglegyen.

Kitartás!

Hogy állsz egyébként eddig? Nálam 71. nap: -8 kg. (171 cm, 70 kilóról).

2009. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZIA elöször is köszönöm hogy ilyen jó fej vagy .Ki tartást neked ís.És 110-93 ra 71 nap alatt.irhatnál privátban is
2009. márc. 18. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Egyre nehezebben tudom megállni az evést.Sajnos nálam a mennyiséggel van baj.Mindig többet eszek mint kellene.De rájöttem,hogy ha nagyon éhes vagyok,akkor vagy én is inkább jól teleiszom magam (de ez nem sokáig használ)vagy bekapok egy rágót és azt rágom,mert néha már a rágás hiányzik.Ez eddig bevált.
2009. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!