Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tényleg hatásos ez a 90napos...

Tényleg hatásos ez a 90napos diéta?

Figyelt kérdés
sziasztok én 5-6 kilótól szeretnék megszabadúlni és akinek van a 90 napos diétával kapcsolatban véleménye az írja meg .
2009. márc. 10. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja csinálom, 7kg-ot fogytam
2009. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz a választ, holnap énis elakarom kezdeni
2009. márc. 10. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
èn csináltam 90 napost, és hasznos volt. DE ugyan olyan koplaltató, söt!!! Mivel meg van melyik napon mit ehetsz ezért még nehezbb, söt a gyümölcsnap az nagyon sokat segít, mert a sok savas gyümölcstöl már rá sem tudsz nézni a gyümölcsökre. Szóval hatásos, de ugyan úgy kell koplalni.
2009. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy hatásos.

Csak nem igazán a zsírból fogysz le vele. Lemegy a víz (ezt gyorsan vissza is szeded utána) és az izom...

2009. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitartó vagy és betartod a szabályokat akkor hatásos szeritem,anyu barátnője nagyon sokat fogyot vele,de sportolt is hozzá.De ha utána megint habzsolsz,akkor visszajönnek a kilók.utána is figyelni kell az étkezésre.
2009. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

90 nap alatt nem csak vízből fogy az ember. Ez inkább az egyhetes diétákra vonatkozik.


Én második hete csinálom a diétát, és nem koplalok, pedig kicsit drasztikusabban csinálom, mint a "recept" írja, semmi kenyeret nem eszek, protein napon inkább salátát eszek a husikhoz. Többször inkább keveset eszek, mint ahogy írja, és heti kétszer mozgok, ennyire van időm. 1 konditerem (2 órás) és 1 úszás (1 órás)

Ez szerintem nem egy rosz terv, eddig 3 kilót fogytam.

A gyümölcsnap a legroszabb nekem, kicsit éheztető, viszont annál hatékonyabb az emésztésben. Nagyon helyretette ez a diéta az emésztőrendszeremet. Örülök, hogy elkezdtem, mások is észrevették rajtam a változást.

Nyilván a fogyás attól függ, ki mennyi kilóval kezdi, aki kicsit vékonyabb, az lassabban indulhat be.

Nekem bevált, én ajánlom mindenkinek.

Fontos, hogy utána se zabáljon az ember, én pl. mostantól mindig salátával fogom enni a rántott húst, halat, stb.

2009. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

én 2 éve ilyenkor kezdtem el. nem csináltam végig, kb. 2 hónap alatt 7 kg ment le.

most tervezem újra elkezdeni

2009. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

persze az is számít, hogy hány kilóról indul az illető, és milyen magas!

pl. 100 kilóból könnyebb 10-et leadni, mint 50-ből

2009. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 11. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: 57 kg-val kezdtem, most (1 hónap elteltével) 50-51 kg-ot nyomok!
2009. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!